2. juunil avatakse Varjupaikade MTÜ eestvedamisel Pärnus Port Artur II näitus "Pärnu kunstnikud varjupaiga heaks", mis kulmineerub heategevusliku oksjoniga 14. juunil.

Eemärk on tõmmata tähelepanu kodutute loomade küsimusele ning koguda vahendeid, et parandada Pärnu varjupaigas peavarju leidvate kodutute koerte elutingimusi.

Näitusele ja oksjonile toovad oma töid väga mitmed nii...
24. mail toimub Eesti Loomakaitse Seltsi eestvedamisel Eestis esmakordselt lemmikloomade ja nende omanike paraad Käpakäik 2014, mis algab Tallinnas Politsei Pargist eesmärgiga teavitada avalikkust vastutustundlikust loomapidamisest.

Rongkäik saab alguse kell 12 Politsei Pargist ning kell 12:45 liituvad Viru Väravate juurest ka Tallinna kesklinna esindajad. Vanalinna Päevade raames toimuv...
Eesti Loomakaitse Selts teatas, et seoses uue heategevusliku projektiga oodatakse annetustena uusi ja vähekasutatud naisteriideid ja -jalatseid, lemmikloomatarbeid, suvesse sobivat käsitööd ja raamatuid.

Selleks, et Eesti Loomakaitse Selts (ELS) saaks ka edaspidi edukalt kodumaa karvaseid ja sulelisi aidata, on otsustatud teha midagi täiesti uut ja erakordset, nimelt asub Selts juunikuus...
Juhuslik mööduja leidis nädalavahetusel Pärnus Mai tänava Koidula kooli peatuse vastast võpsikust kinniseotud koonuga valge koera, kes oli metsa surema viidud.

"Laupäeval, 10.mail leidis koeraga jalutaja Pärnus Mai tänava Koidula kooli peatuse vastast võpsikust valge kössitava hiirvaikse kuju. Lähemale minnes selgus, et põõsa sisemusse oli korralike topeltsõlmedega kinni seotud...