California koera üheksa eluCalifornia koer Dosha näitas, et tappa teda juba nii naljalt ei õnnestu, sest elusid on tal peaaegu sama palju kui keskmisel kassil.

Esiteks jäi kümnekuune segavereline krants Dosha Clearwateris kodu lähedal auto alla.

Siis lasi politseinik loomakese piinade lõpetamiseks talle kuuli pähe. Surnuks arvatud koer topiti kilekotti ja paigutati veterinaariakeskuses külmikusse.

Kaks tundi...
Üks briti koer aitas omanikul võita 200 naela (4600 krooni), valides kõrtsiloteriil viis nädalat järjest ninaga võidunumbreid.
Segavereline koer sai hakkama teoga, mille tõenäosus oli 1: 282.475.249, kirjutas The Sun.
Bertie 58-aastane omanik Dave Hallett andis enamus võidusummast koerte varjupaigale.
Kosmosekoer Laika suri mõne tunnigaEsimene Maa orbiidile saadetud elusolend koer Laika ei elanud sugugi nii kaua, kui nõukogude ametnikud ligi pool sajandit on kinnitanud.

Nõukogude ametnikud kinnitasid maailmale, et 1957. aasta novembris Sputnik 2 pardal kosmosesse lennanud koer suri valutult nädal pärast lennu algust, uued andmed aga näitavad, et loom suri ülekuumenemise ja paanika tõttu kõigest paar tundi pärast...
Active ImageKoerad on arvatavasti palju targemad kui enamus inimesi arvab, väidetakse värskes uurimuses.
Uurimistöö autorid on veendunud, et koerad oskavad loendada ning püüavad haukumise kõrguse ja intervallidega erinevaid sõnumeid edastada.

“Biheivioristid arvasid varemalt, et haukumise ainus eesmärk on tähelepanu saada. Uus uurimus aga viitab, et igal koeral on iseloomulikud haukumisviisid...