Eesti Loomakaitse Seltsi eestvedamisel astuvad 12 tuntud Eesti meest sõbrapäeval, 14. veebruaril Audentese spordihallis korvpallilahingusse Eesti edukaima korvpallinaiskonnaga „1182 Tallinn“ aidates sellega tasuda hättasattunud kodu- ja metsloomade raviarveid. Kõik huvilised on oodatud võistlusele kaasa elama!

Eesti esimene loomadele head tegev korvpallilahing toimub sõbrapäeval...
Veebruarikuujooksul on Varjupaikade MTÜ Valga, Võru, Viljandi, Virumaa, Pärnu ja Läänemaa varjupaikadest võimalik saada kõik protseduurid läbi teinud lemmikloom tavapärase loovutustasuta, piisab vaid sellest, kui tulevane omanik soetab nn stardipaketi.

Sõbrakuu kampaaniaga soovib Varjupaikade MTÜ julgustada just neid inimesi, kes on mõelnud lemmiklooma soetamise peale aga pole...
Enne kevadist poegimisaega kutsub Eesti Loomakaitse Selts kõiki kassi- ja koeraomanikke steriliseerima ja kastreerima oma lemmikuid vältimaks soovimatuid järglasi, haigusi ja stressis koduloomi. Seltsi korraldatud kampaania raames pakuvad veebruaris kassidele ja koertele tavapärasest soodsamalt steriliseerimisi ja kastreerimisi 11 loomakliinikut üle Eesti.

Emaste lemmikloomade...
Põhja prefektuur teatas Facebookis, et nende neljajalgne politseinik Mäki päästis 29-aastase mehe elu, kirjutab Õhtuleht.

Politsei sai eile õhtul kella 22 ajal teate murelikult naisterahvalt, kelle elukaaslane, 29-aastane mees, oli ärritunud seisundis lahkunud kodust ning eksinud. "Naine oli meest juba mitu tundi otsinud, kuid tulutult. Mehe mobiiltelefon kutsus, mistõttu otsustati...