12. mail toimus Ülemiste keskuse parklas suur aiapidu: lemmikloomapäevad ja taimelaatLaupäev oli koertepäev - kohapeal õpetati, kuidas oma lemmikloomi õigesti kasvatada ja hoida. Kohal olid Eesti hinnatuimad koerakoolituse eksperdid, kes jagasid nõuandeid ja demonstreerisid eritaseme koolitusi.

Tutvuda sai Eesti päästekoerte ja pimedate juhtkoerte tegevusega. Näha sai ka vahvaid triki- ja tantsivaid koeri, esines Kutsikate Algkool ja koerte Keskkool.

Tutvustati esinenud koerte tõuge. Samuti sai näha kuidas pimedate juhtkoerad töötavad, sõnakuulelikkuse meistriklassi näitasid MM-il Eestit esindavad võistlejad.

Aiapeo raames toimus Cedrelle koerte riiete moeshow, modellideks olid üliarmsad chihuahuad, kellele sobisid Cedrelle koerte riided suurepäraselt! Ilm oli küll külm, kuid vaprad chihuahuad astusid külmale tuulele vastu koos soojade ja värvikate kampsunite ning kleitidega.

Koerte tänavune kevad suvine mood sai edukalt tutvustatud ning kõik kutsud läksid koju koos uute moekate kampsunite ja kleitidega! Suured tänud kõigile, kes tulid väga vahva üritus oli!

Moeshow pildistati ülesse ka Õhtulehe fotograafi Teet Malsroosi poolt. Galeriid on võimalik vaadata siit


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.