Küsimus:

Tere,

Koer tuli koju pea 3kuuselt ning sai juba kasvataja juures Royal Caninit. Selle toiduga tekkisid kutsikal gaasid ja silma rähm. Vahetasime Royali Sam's Fieldi vastu. Gaasid jäid ära, rähm ka. Sõi juba 1 kuu ja siis hakkasid jamad. Väljaheide haises väga tugevalt, suured hunnikud ja oli vormitu või täiesti vedel.

Käisime arsti juures, öeldim et koer täiesti terve. Nahk ja karv on ilus, hambad korras, palavikku ei ole, sööb suure isuga, üleüldse rõõmus kutsikas. Koju anti pastat ja probiootikume. Pasta ei aidanud. Ostsime uue toidu Fish4Dogs ja segasime riisiga kokku. Kahe päevaga oli kõht juba korras. Läks nädal mööda ja jälle kõht lahti. Millest see võib olla? Toiduallergia moodi ei tundu olevat, ussirohtu on saanud iga kuu. Äkki oskate nõu anda.

Vastus:

Tere,

Kui kasvaval koeral ei ole kõhulahtisust toiduvahetuse, ussirohtude ja probiootikumidega korda saanud, siis soovitaks teda kindlasti spetsialistile näidata.

Väljaravimata seedeprobleem mõjutab kogu organismi ja pärsib koera normaalset arengut. Seedeprobleemidega tegeleb dr. Ingrid Hang, kelle vastuvõtule saab registreerida 6413111.

Tervitustega Tiina Toomet

 

 

 


Tagasi