Alates 26. septembrist on kõik oodatud hääletama konkursi „Aasta kõige koerasõbralikum tegu“ kandidaatide poolt, mille võitja selgub 16. oktoobril BIGBANKi ja Eesti Koeraomanike Seltsi eestvedamisel toimuval BIG Match Show’l.

„Aasta kõige koerasõbralikum tegu“ on tiitel, mis omistatakse isikule või isikutele, kes on oma tegevusega andnud viimasel aastal märkimisväärse panuse Eesti koerapidamiskultuuri ja heade koerapidamistavade edendamisse ning koduta loomade probleemi teadvustamisse ja leevendamisse.

Konkurss „Aasta kõige koerasõbralikum tegu“ toimub heategevusliku koertenäituse BIG Match Show raames juba neljandat korda. Tiitlivõitja selgub internetihääletuse teel, mis toimub 26. septembrist 7. oktoobrini. Oma hääle saab anda SIIN.

BIG Match Show patrooni Marju Läniku sõnul väärivad kõik konkursile esitatud kandidaadid tunnustust. „On ainult positiivne, et saame juba traditsiooniks kujunenud heategevusürituse kaudu tunnustada aktiivseid ja heatahtlikke inimesi ning läbi selle seada neid eeskujuks ka kogu Eesti rahvale. Siinkohal ei ole kindlasti oluline konkursi võit, vaid läbi kõigi kandidaatide propageerida vabatahtlikku tegevust, endapoolset initsiatiivi ja loomaarmastust,“ lisas Marju Länik.

Tänavu kandideerivad tiitlile:

Tartu Forseliuse Gümnaasiumi 11. ja 12. klassi õpilased, kes koos klassijuhatajatega otsustasid teineteisele jõulupakkide kinkimise asemel teha heateo loomadele ja annetasid 2011. aasta alguses kingitusteks kuluva summa Tartu Koduta Loomade Varjupaigale.

Kaks tähelepanelikku noormeest Margus Toom ja Hannes Ambos, kelle kiire tegutsemine päästis laskehaavadega koera elu.

Eesti Loomakaitse Seltsi vabatahtlik Sigrid Kärner, kes võttis oma hoole alla auto alla jäänud ja raskelt vigastatud koera ning oli vastutav tema ravimise eest kuni looma tervekssaamiseni.

16. oktoobril kell 12:00 Kristiine Spordihallis seitsmendat korda toimuv BIG Match Show on Eesti suurim iga-aastane heategevuslik koertenäitus. Tänavu lähevad kõik BIG Match Show tulud Pärnu kodutute loomade varjupaiga toetuseks.

Koertenäitusel osalemiseks saab end veebilehel www.bigmatchshow.ee eelregistreerida kuni 13. oktoobrini.

 

 


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.