Algas aasta kõige koerasõbralikuma teo valimise konkurss
Aasta kõige koerasõbralikuma teo valimisest on saanud traditsioon, sel aastal toimub konkurss juba kolmandat korda.

Tiitel „Aasta kõige koerasõbralikum tegu“ antakse välja üks kord aastas toimuval heategevuslikul koertenäitusel BIG Match Show. Kandidaate saab esitada konkursile kuni  26.09.2010.
2008. aastal esitati nominentideks neli kandidaati, kellest þürii valis välja Piret Audse tänu tema tegevusele hüljatud ja väärkoheldud koerte abistamisel rohkem kui ühe aasta jooksul.

2009. aastal valiti kolme nominendi seast võitjaks Oskar Sisas, kes kulutas oma varjupaigast võetud neljajalgse sõbra Simba raviks ligi 40 000 krooni.

„Aasta kõige koerasõbralikum tegu“ on tiitel, mis omistatakse isikule või isikutele, kes on oma tegevusega andnud viimasel aastal märkimisväärse panuse Eesti koerapidamiskultuuri ja heade koerapidamistavade edendamisse ning koduta loomade probleemi teadvustamisse ja leevendamisse.

Tiitlile võib kandideerida Eestis elav või tegutsev füüsiline või juriidiline isik või isikute rühm. Kandidaate võivad esitada kõik Eestis elavad või tegutsevad isikud.  Kandidaadi esitamiseks tuleb edastada elektrooniline taotlus aadressil www.bigmatchshow.ee/konkurss.

Konkursi „Aasta kõige koerasõbralikum tegu“ algatajad ja läbiviijad on MTÜ Eesti Koeraomanike Selts ja BIGBANK AS.
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 adeele 2010-09-16 16:47
tore üritus
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.