Alates tänasest on kõik koeraomanikud oodatud registreerima oma lemmikud osalema 18. oktoobril Tallinnas toimuval aasta suurimal heategevuslikul koertenäitusel BIG Match Show 2008, mille tulud lähevad tänavu Kohtla-Järve ja Rakvere kodutute koerte varjupaiga toetuseks.

 

18. oktoobril algusega kell 11 Kristiine Spordihallis toimuvast BIG Match Showst on oodatud osa võtma nii puhtatõulised kui segaverelised koerad, kes võtavad mõõtu vastavalt vanusele ja suurusele - ülepõlve- ja allapõlve kutsikad, koerad ning veteranid. þürii, kuhu kuuluvad loomaarst Kadri Kääramees, koertekoolitaja Tiia Ariko ja koertekasvataja Haita-Maarit Zahharov, hindab koerte juures nii väljanägemist kui käitumist, valides näituse üldvõitja.

 

Koertenäitusel osalemiseks saab end eelregistreerida veebilehel matchshow.big.ee . Eelregistreerunud koertele maksab osavõtt 75 krooni, kohapeal registreerujatele 150 krooni. Külastajate sissepääs maksab kohapeal 50 krooni, lastele ja pensionäridele on näituse külastamine tasuta.

 

Kõik BIG Match Show tulud lähevad tänavu Rakvere ja Kohla-Järve koduta loomade varjupaiga toetuseks. Rakveres on hädasti vaja ehitada uusi aedikuid ja parandada kuutide katuseid, Kohtla-Järve vajab aga vahendeid koerte hügieeni eest hoolitsemiseks.

 

Tänavu juba neljandat korda toimuv BIG Match Show on Eesti ja Balti riikide suurim iga-aastane heategevuslik koertenäitus, mille eesmärk on juhtida tähelepanu kodutute loomade probleemile ja selle lahendamise võimalustele ning toetada kodutute loomade varjupaikasid. Ürituse korraldaja on Balti Investeeringute Grupi Pank (BIG) koos Eesti Koeraomanike Seltsiga.


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.