Koer.ee kasutajate blogid

A short description about your blog

apr 11
2004

Marta päevik - õel külas

Kirjutas: koer.ee

Kategoorias:  

koer.ee
No nii, vahepeal pole tükk aega kirjutanud, lihtsalt nii palju on tegemist olnud ja ega ma suurt kodus pole olnudki.

Käisime Bertal külas, nii tore oli teda näha! Mängisime ja ma õpetasin teda mängimise ajal urisema. (Hmm, huvitav kas talle meelde ka jäi). Me ajasime teineteist taga ja maadlesime verekoera-moodi. Pildid meie müramisest-mängimisest on SIIN.

Käisin ka esimest korda loomaarsti juures, vaktsineerimas. Süsti tegemine polnud üldse valus, aga see mulle küll ei meeldinud, et MINU hambaid vaadati. Võtsin julguse kokku ja urisesin - ei aidanud, aga noh, proovida võis ju ikka. Kliinikusse tuli muide üks meesterahvas ja nähes mind, tõdes: "Shar pei". No ei ole Shar pei, kuigi mul on ka palju nahka. Koju jõudes anti mulle porgandit - päris huvitav asi, aga millegipärast Tacoma üritab seda mul ära napsata.

Porgandit on suhteliselt töömahukas närida ja pahatihti pudeneb ta mul lõugade vahelt lihtsalt välja, Tacoma, va kavalpea, ootab õiget hetke ja teeb näo nagu jookseks minust mööda. Tegelikult ta varastab mööda joostes mu porgandi :o( Tükk aega läks, enne kui tema tembust aru hakkasin saama. Nüüd püüan eriti hoolikalt jälgida, et porgand suust maha ei pudeneks, võimaluse korral lähen teda üldse kuskile nurgataha sööma. No, ega ma tegelikult porgandit ei söö, aga lihtsalt "riivin ta ära". Perenaisel peab ju ometigi midagi koristada olema.

 Käisime  Karlil külas, ma polnud varem NII väikest inimest näinud. Ma meeldisin vist talle, igatahes üritasin ma hästi kenasti käituda, proovisin talle ettevaatlikult musi ka anda! Tal oli nii mõnus piimalõhn juures, sellest saingi kohe aru, et ta on samasugune beebi nagu minagi. Pilte näed SIIT.