Koer.ee kasutajate blogid

A short description about your blog

aug 28
2004

Marta päevik - esimene näitus

Kirjutas: koer.ee

Kategoorias:  

koer.ee

Täna osalesin esimesel koertenäitusel ja edukalt, olin Tõu Parim Kutsikas, sain isegi roseti, aga selle sõin hiljem ära...Ikkagi minu oma!

Näitusel oli tohutult koeri, karvaseid ja karvatuid, suuri ja väikseid. Ja inimesi! Oi-oi kui palju inimesi, paljud tulid mind uurima, imestasid et ma alles kutsikas olen, ma ju nii suur juba.

Näituseringis pidin Laura kõrval jooksma, tema nimelt on tema see  inimene, kes mind kohtunikule esitlema pidi. Vaene Laura, jooksin küll, aga kuna seal ringis oli NII PALJU teisi koeri enne mind käinud, ei suutnud ma kiusatusele vastu panna nende lõhnu nuusutada, seega jäin mitu korda seisma ja Laural oli tükk tegemist, et mind edasi liikuma meelitada.

Samuti pidin ma kannatlikult seisma ja kohtunikul ennast uurida laskma - täitsa väsitav, parema meelega oleksin ringist hoopis jalga lasknud ja teiste koertega tutvust teinud. Seisin siis enamvähem rahulikult ja ootasin, kuni minust kirjeldus sai kirjutatud. No kirjeldus tegi küll perenaisele rõõmu, seal mind kiideti, olen igati hästi arenenud ja kena verekoerahakatis. Pilte näitusest näed siit.