Koer.ee kasutajate blogid

A short description about your blog

nov 14
2004

Marta päevik - esimene välireis

Kirjutas: koer.ee

Kategoorias:  

koer.ee

Kauaoodatud välisreis! Hommikul varajane äratus, siis pakiti meid Tacomaga autosse, võtsime Laura peale ja sõit Riiga algas.

Kui aus olla, siis kogu tee magasime Tacomaga, Ikla piiripunktis tõusime korra üles, sest keegi meesterahvas piilus meid läbi autoklaasi. Skonto halli jõudsime kella 13 paiku, Tacoma ja Laura jooksid kohe ringi, minul oli veel mitu tundi aega lõhnadega tutvuda. Ja lõhnu oli palju - terve hall oli täis inimesi, koeri, lapsi...ja igasugu koeratoitudega kauplejaid. Missugused aroomid! Ja verekoerad! Ma pole näinud korraga nii palju verekoeri, meid oli kokku 9. Nägin oma isa, aga ei tundnud muidugi teda ära...vaevalt et tema mindki.

Kell 15.20 pidi minu etteaste algama - käitusin väga korralikult, kohtunik vaatas mu hambaid, silitas mind, jooksime Lauraga ja kuna sain aru, et tegu suure ja tähtsa näitusega, olin nii armuline Laura vastu ja seisin kenasti. Ja meil läks hästi! Olin tõu parim juunior ja võitsin oma elu esimese tiitli - Balti Junior Võitja 2004!

Ka Tacomal läks väga hästi ning perenaine ostis meile preemiaks 5 kg kuivatatud maiuseid. Aga näitusepäev polnud sellega meie jaoks veel lõppenud, Tacoma pidi nimelt rühmavõistlusele minema. Kuid mina olin üliväsinud, no enam ei jaksanud kõndidagi. Perenaine üritas küll minuga aeglaselt jalutada, kui suurest väsimusest viskasin lihtsalt pikali ja keeldusin edasi kõndimast.

Puhkasin natuke ja siis suutsin taas mõned sammud astuda. Alles kella 18 paiku algas kodusõit, oi ma olin õnnelik kui saime autosse magama. Magasime terve tee ja öö veel takkaotsa....Pildid näitusest on SIIN.