Koer.ee kasutajate blogid

A short description about your blog

märts 30
2004

Marta päevik - minu õde

Kirjutas: koer.ee

Kategoorias:  

koer.ee

Kuulsin uudiseid - minu õe nimeks sai Berta ja pildid temast on SIIN! Kas ta pole armas, samasugune nagu mina! Bertal läheb hästi ja ta on juba oma uue koduga harjunud.

Minul oli täna huvitav päev. Näiteks anti mulle närida porgandit. Ära ma seda küll igaks juhuks ei söönud, aga peeneks hekseldasin küll. Ja õhtul sattusin duši alla! Kuna ma olen paras memmekas ja mul on vaja ilmtingimata perenaise lähedal olla, otsustasin temaga duši alla kaasa minna, õigemini, ta kadus ära ja läksin teda otsima. Vaatamata sellele, et mind korduvalt tema juurest ära viidi, näitasin ma oma verekoeralikku isepäisust ning jooksin vudinal tagasi. Hoolimata sellest, kui kaugele mind tassiti!

Spurtimine õnnestub mul hästi, mis siis et vahepeal oma kõrvadesse koperdan ja ninali kukun. Püsti ja edasi!  Tegelikult mulle vesi meeldib nagu ilmselt kõikidele verekoertele ja päris mõnus oli! Joogikausi tühjendan ka alati tilgatumaks, ilmselt sellepärast, et kui vesi kuskil saadaval, ei saa sealt lihtsalt külma kõhuga mööda jalutada. Ja pärast põrand ujub, mis on vääga lahe!