Koer.ee kasutajate blogid

A short description about your blog

mai 19
2004

Marta päevik - palju nahka teeb elu raskemaks

Kirjutas: koer.ee

Kategoorias:  

koer.ee

Eelmine kord kirjutasin ronimisest, seoses sellega tahan rääkida eile juhtunud loost. Nimelt sõitsime me oma bussiga Viljandisse maakoju, sõit oli tore, magasin ilusti, aga bussist mahaminekuga tekkis probleem - no ei näe mitte kuidagi, kuhu astuda, nahk vajus silme ette ja siis olen ma pime mis pime.

Mõtlesin siis, et lükkan käpaga naha silmade eest ära, aga kahjuks vajus ta kohe tagasi. Tükk aega proovisin, aga ei miskit. Mul ei jäänudki siis muud üle kui  haledalt nutma hakata ja oodata, et keegi mind süles bussist välja aitaks. Tacomal on selles mõttes ikka lihtne elu, ta on kerge ja kiire, liigset nahka on tal vaid lõua all. Maal on muidu õudsalt tore, saab palju joosta ja lõhnad on hoopis teistsugused.

Nägin kuidas vikatiga muru niideti, tahtsin omalt poolt ka panuse anda ning näksisin naate ja võilillelehti, jooksin peenardes ja noppisin hammastega lilledelt õied ära. See viimane polnud vist eriti kena tegu, perenaine keelas. Tema ees ma rohkem lilleõisi ära ei näksanud, aga kui lillepuhmaga kahekesi jäin, tuli taas kiusatus peale...