Koer.ee kasutajate blogid


mai 04
2011

Koerainimese mõtted

Kirjutas: Daxi

Kategoorias: kutsikad , koerad

Daxi

Saab kaks nädalat oma lapse- jah, ei häbene seda öelda, lahkumisest. Pean tunnistama, et elu keerleb nagu vati sees.Firmaomanik tuli vastu, kuna vedusid on hetkel vähe, olen kodus.See ei tähenda küll, et toas istuksin, ei.Teen oma tegemata töid ja sõidan ikka läbi kohad, kus...

Ma ei ole kunagi saanud aru inimestest, kes jätavad oma lemmiku hooleta. Tegelikuses on ju inimene loomult üks ennast täis tõbras, kes miskipärast arvab, et on looduse kroon. Ei ole, minu arvamus on selline. Pärnus on miskipärast nii, et siia on elama sattunud eriline kogus loomapiinajaid, küll üks moor viskab oma kääbuspuudli aknast alla, küll teine samasugune jätab kutsikatega sakslase nälga surema. Mis ometi toimub? Oleks minu teha, toimiksin ma sellistega täpselt samuti. Ärge arvake, et olen mingi verejänuline vanamees, ei, lihtsalt inimene võib ennast kaitsta, kuid loomal on raske seda teha, sest inimene on tema peremees, tema A ja O.

Imelik on see, et vaadates telerist inimeste hukkumist, ei ole mingeid emotsioone, aga koera kannatused tekitavad klombi kurku. Ja ma ei ole nõrganärviline, elus on ühtteist sellist nähtud, mida enamus kaaskodanikke näeb ainult kinofilmides. Olen püüdnud seda omale selgeks teha, aga ei saa ikkagi aru, miks on KOER mulle kaasinimesest olulisem.

Keegi poolausterlane jaajalooline tegelane (küll negatiivses valguses) ütles kunagi lause: Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem ma armastan koeri.Ja koeri ta hoidis tõesti!