Koer.ee kasutajate blogid

dets 15
2004

Marta päevik - kuidas ma külas käies pesuseebid nahka pistsin

Kirjutas koer.ee kategoorias:  

koer.ee
Täna viidi mind külla, taksoga muide :o) Väga lahe, kui spetsiaalselt sinu jaoks auto kohale tellitakse, nahkistmetega ja puha...Juht oli ka väga sõbralik, aga minu tõunime kuuldes muutus natuke vaikseks.

Külas käitusin ma suurepäraselt, varastasin küll ühe küpsise, aga seda ei pandud mulle pahaks. Ilmselt sellepärast, et laua...
dets 12
2004

Marta päevik - Berta on telestaar

Kirjutas koer.ee kategoorias:  

koer.ee
Einoh, minu õest Bertast on vahepeal saanud telestaar! Väga tore oli oma lihast õde telekast näha, nuuskis teine metsas ringi ja tegi meie tõule au, näidates oma haistmisvõimeid. Ja üldse...uhke tunne ikka kui õde telekas näidatakse :o)
nov 29
2004

Marta päevik - esimene lumi

Kirjutas koer.ee kategoorias:  

koer.ee

Lumi! Valge, paks, kohev ja sügav lumi...Ei tahtnud täna toas enam ollagi, avastades kui põnev on kohevas lumes pikki verekoerahüppeid teha.

Ajasime Tacomaga teineteist taga, hüppasime ja kargasime. Ma olen praegu selline imelik pikajalgne ja suhteliselt sale, seega igasugune liikumine, hüppamine ja jooksmine on minu jaoks lihtsad.

nov 14
2004

Marta päevik - esimene välireis

Kirjutas koer.ee kategoorias:  

koer.ee
Kauaoodatud välisreis! Hommikul varajane äratus, siis pakiti meid Tacomaga autosse, võtsime Laura peale ja sõit Riiga algas.

Kui aus olla, siis kogu tee magasime Tacomaga, Ikla piiripunktis tõusime korra üles, sest keegi meesterahvas piilus meid läbi autoklaasi. Skonto halli jõudsime kella 13 paiku, Tacoma ja Laura jooksid kohe ringi...
okt 01
2004

Marta päevik - õppisin uksi avama ja tunnistan ausalt üles ka teised pahandused

Kirjutas koer.ee kategoorias:  

koer.ee
 Ja ongi sügis käes. Vihma sajab, aga see mind ei häiri, tegelikult lausa meeldib, kuna niiske ilmaga on lõhnad intensiivsemad ja ninatööd jagub ja jagub.

Käisime mere ääres öisel jalutuskäigul koos ühe tiibeti spanjeli ja toreda segaverelise koera kutsikaga. Jooksime rannas ja mängisime tagaajamise mänge...