koer sõi ära homer simpsoni nuku
Šotimaal päästsid loomaarstid Homer Simpsoni kujulise nuku ära söönud koera elu, vahendab Elu24.

Dalmaatsia koer Dixie vajas operatsiooni, kuna neelas alla kuulsast animasarjast «Simpsonid» tuntud tegelast Homer Sipsonit kujutava plastmassnuku, kirjutab BBC.

Looma omaniku Victoria Keiri sõnul sõi koer ära Kinder üllatusmuna koos seal sees olnud nukuga.

Loomal hakkas halb ja ta viidi loomakliinikusse, kus talle röntgen tehti.  Röntgen näitas maos mingit eset. Veterinaari sõnul oleks nukk võinud Dixie tappa.

«Dixie`le meeldib šokolaadimune süüa. Ta nägi ühte muna ja neelas selle alla. Esialgu ei osanud ma midagi kahtlustada, kuid koer lakkas söömast, siis sain aru, et midagi on valesti,» meenutas omanik.

Keir jätkas, et tavaliselt oli loom energiat täis, kuid järsku jäi loiuks. «Kuigi asjal on ka naljakas pool, oli juhtum siiski traumeeriv. Olen tänulik, et loomaarst ta elu päästis,» nentis omanik.

Veterinaar Alison Hameli kinnitusel oli koer väga haige, kui ta kliinikusse toodi. «Ta oli alakaalus ja kannatas veepuuduse all. Pidime ruttu avastama, mis ta haigust põhjustas ning teda ravima,» meenutas Hamel.

Loomaarsti sõnul oli talle üllatuseks, kui röntgeni näidatud võõrkeha Homer Simpsonit kujutavaks nukuks osutus. Loomaarsti kinnitusel on ta koerte maos näinud igasuguseid asju, kuid Homer Simpsonit kujutav nukk oli esmakordselt.

Koer sõi ära Homer Simpsoni nuku


Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 * 2010-08-05 19:48
,,Dixie`le meeldib šokolaadimune süüa."
Koertele ei tohi Å¡okolaadi anda..
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.