Kasulikud kontaktid
Eesti Koeraspordiliit

Eesti Koeraspordiliit

Eesti Koeraspordiliit

Aadress: Metsaääre 18 Ülenurme vald, Tartumaa 61714
Telefon: +372 51 722 66
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Koduleht

Eesti Koeraspordiliit (EKSL) loodi 2002. aastal eesmärgiga ühendada sportlikke ja aktiivseid koerasõpru, parandada koerakultuuri ning propageerida koerasporti Eestis.

EKSL on mittetulundusühing ning meie kõrgeimaks juhtimisorganiks on liikmete Üldkoosolek, igapäevaste tööde ja toimetustega tegeleb 5-liikmeline Juhatus. Oma eesmärkide saavutamiseks korraldab liit igal aastal mitmeid võistlusi, koolitusi, seminare, infopäevi, näituseid ja eksameid. Meie liikmeteks on toredad ja energilised inimesed, kes leiavad vaatamata kiirele elutempole aega tegeleda ka hobiga, milleks on koerasport. Aastate jooksul on tulnud juurde mitmeid tõsiseid harrastajaid, kes oma koertega nii Eestis kui ka välismaal märkimisväärseid tulemusi saavutanud.

Kuna klubisse kuulub palju erinevaid tõuge,  on ka harrastatavate spordialade ring lai. Nii on aegade jooksul kuulekuskoolituse, põllujälje ja IPO harrastajatele lisandunud erijälje, agility, metsajälje, pääste- ja jahikatsetega tegelevaid inimesi. Klubis on palju näitustel osalevaid koeri ja regulaarselt toimuvad ka näitusteks ettevalmistamise treeningud. Koolitame nii kutsikaomanikke ja kõiki, kellel on alles esimesed kokkupuuted sellise vahva sõbraga nagu koer kui ka kodukoera omanikke eesmärgil, et omanik ja koer teineteist paremini mõistaksid ning nende igapäevane kooselu hästi sujuks. Meie seminaridel on ennast koolitanud nii tavaharrastajad, tõsisemalt koeraspordiga tegelevad inimesed, koerte treenerid ja ka kohtunikud. Seega on Eesti Koeraspordiliidus asjakohast infot ja tegevust igal tasandil koerasõbrale.


  

Kommentaarid 

 
0 #1 delshi 2011-08-19 14:28
kas teie klubi ka e-maili teel õpet jagab, kuidas õpetada ise koerale vetelpäästet. midagi ikka selgeks saab :D
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.