Kasulikud kontaktid

Eesti Otsingukoerte Klubi

Eesti Otsingukoerte Klubi
Kontaktisik(ud): Monika Rusing Harju maakond
Telefon: +372 56 677 605
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Koduleht

OKK –  Eesti Otsingukoerte Klubi loodi 30.juulil 2010 eesmärgiga ühendada inimesi, kelle tõsiseks sooviks ja väljakutseks on otsingukoerte koolitamine parimal võimalikul viisil. Meie koerte koolituse ja väljaõppe taset tõendavad vastaval päästeerialal sooritatud eksamid. EOKK on välja kasvanud Vabatahtliku Reservpäästerühma koerajuhtide grupist ja soovib pakkuda otsingukoerte koolitamiseks ja testimiseks vajalikku tugistruktuuri. EOKK on mittetulundusühing, kes on Eesti Kennelliidu liikmesorganisatsioon ning omab õigust korraldada eksameid ja võistlusi nii pääste- kui otsingukoertele ning tegeleb otsingukoerte koolitamisega korraldades erinevaid seminare, koolituspäevi ja muid üritusi nii oma liikmetele kui ka teistele huvilistele. EOKK teeb meeldi koostööd teiste sarnastel eesmärkidel loodud ühendustega nii Eestis kui välismaal.

EOKK koerte treeningud toimuvad EKL-KKK poolt atesteeritud päästekoolitajate Monika Rusing’u ja Kadri Viljalo juhendamisel, kes on samuti juhendanud Vabatahtliku Reservpäästerühma koerajuhtide treeninguid alates 2008.aastast. Tänaseks on mitmed nende käe all õppinud koerajuhid saavutanud oma koertega suurepäraseid tulemusi.

EOKK on seadnud eesmärgiks saavutada Rahvusvahelise Päästekoerte Organisatsiooni IRO liikmestaatus, et saada maksimaalselt infot otsingukoerte koolitamise suundadest mujalt maailmast, olla kursis eeskirjade ja nende muudatustega, korraldada rahvusvahelisel IPO-R tasemel teste ja koolitusi ning teha koostööd ja vahetada kogemusi teiste IRO liikmesorganisatsioonidega.


  

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.