Kasulikud kontaktid
Eesti Retriiverite Tõuühing

Eesti Retriiverite Tõuühing

Eesti Retriiverite Tõuühing
Kontaktisik(ud): Monica Merima
Aadress: Hallika talu, Tagametsa küla Saue vald, 76409 Harjumaa
Telefon: +372 5272082
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Koduleht

Eesti Retriiverite Tõuühing (ERTÜ) asutati 1999.aasta veebruaris eesmärgiga koondada retriiveritest huvituvaid inimesi, esindada retriivereid ja nende kasvatajaid Eesti Kennelliidus ning kogu Eesti koerakasvatuses eesmärgiga propageerida, kaitsta ja arendada retriiverite tõuge.

ERTÜ logoPeamiselt on ERTÜ-sse koondunud just labradoriomanikud, kes moodustavad ühingu tuumiku. Eestis arvukalt esindatud teise retriiveri tõu – kuldse retriiveri omanikud ja kasvatajad tegutsevad peamiselt Eesti Kuldsete Retriiverite Tõuühingus (EKRÜ).

Iga vabatahtlike ühing on oma liikmete nägu. ERTÜ egiidi all on aktiivselt tahtnud korraldada oma üritusi ja tegevusi just labradoriomanikud. Kuldsete-rahvas on kõike meelepärast tegemas oma tõuühingus, EKRÜ-s. Samas on kõigil retriiveriomanikel võimalik luua omale väljund Eesti Retriiverite Tõuühingu juures, algatada ettevõtmisi, korraldada koolitusi või vaba-aja üritusi. Nagu ikka vabatahtlike organisatsioonide puhul – piiramatu vabadus ise tegutseda ja kaasata teisi huvilisi tegutsema. Võimalus on igaühel.


  

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.