Kasulikud kontaktid

No Dramas

Kontaktisik(ud): Marge Martin Tallinn
Telefon: +37255669152
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Koduleht

Kennel No Dramas on väike kodukennel, kus on kasvamas kaks austraalia karjakoera Muuki (peenema nimega Scanbull Ronmuuki) ja Ella (Cruela Kazari Toyo-Ken). Lisaks kodus elavatele koertele on meil üks austraalia karjakoer Eddie (Mystar Special Edition) kaasomandis kenneliga Karjapeni ning vanematekodus elab hovawart Tessa (Hoffen-Haus Madeira).

Austraalia karjakoerad on säilinud üle maailma ühtse liinina, st. tõus ei esine näituse- ega tööliini. Nad sobivad edukalt näituseringi, karjaaeda ning koeraspordiga tegelema. Eestis on austraalia karjakoerad osalenud näitustel, agility, SK ja KK võistlustel ning päästeeksamitel, läbinud BH ja iseloomuteste ning veerand karjakoerte populatsioonist on maal karjas.

Austraalia karjakoer sobib sulle kui sa oled aktiivne ja otsid kaaslast, kes saadaks sind igal pool ja iga ilmaga.

Meie koerad on osalenud koertenäitustel Eestis ja Euroopas ning Muuki nime ette käivad EEW-06, EE&LV&LT&BALT CH tiitlid, Eddie nime ees on suisa mitu rida tiitleid: C.I.B. EE&RU JCH, EE&LV&LT&BALT, RUS CH, BALTW-07,LTW-08, EEW-08, EEW-09, BALTW-09.

Suurem heameel, kui näitusetiitlitest,on meil oma koerte terviseuuringute tulemuste pärast. Kõik koerad on läbinud kuulmistesti BAER kuuljatena ja neil on silmad uuritud ning kõigil on prcd-PRA genotüüp A (terve). Ka puusad ja küünarliigesed on düsplaasia suhtes uuritud ja hinnatud Ellal ja Muukil A/0 ja Eddiel C/0.

Pöörame ka tähelepanu koerte koolitamisele ning kõik koerad on käinud sõnakuulelikkuse (SK) trennides ja Ellaga oleme tõsisemalt käinud ka agility trennides ja mitteametlikel võistlustel. Suveti käime ka karjatamiskoolitustel.


  

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.