Kasulikud kontaktid

Pärnumaa Koeraspordi Klubi Minu Sõber

Kontaktisik(ud): Indriko Nurmoja
Aadress: Mõisa tee 13 Kaisma küla, Vändra vald Pärnu maakond
Telefon: +372 55 94 94 70
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Koduleht

Pärnumaa Koertespordi Klubi Minu Sõber leidis oma alguse tõdemusest, et Pärnumaa elanikkonna seas on loomapidamiskultuur kaunis madal, ühiskonna teadlikkus heaperemehelikust loomapidamisest kesine, loomade koolitamine ebapopulaarne, koerasport spordina pole hinnas ning sportimise võimalused kaunis olematud. Et mitte kanda üksnes nuriseja rolli, kutsuti ellu klubiline liikumine Minu Sõber.

Oleme lugenud oma ülimaks ning laiapõhjalisemaks eesmärgiks läbi hariva ning sportliku tegevuse kasvatada Pärnumaa loomakasvatajate seas eetilist, heaperemehelikku ning kaaskodanikusõbralikku loomapidamiskultuuri. Meie eesmärk on teha esimene samm müüdi, et üks koer sünnib targana, teine mitte, murdmise suunas. Me soovime tutvustada ja populariseerida elanikkonna hulgas koeraspordialasid, läbi mille tugevneb looma ja omaniku vaheline side. Me soovime teadvustada ning visualiseerida ühiskonna silme ette pildi, millest kajastub tõdemus, et igat koera, tema tõust ja tõutusest, soost või vanusest olenemata on võimalik kasvatada kuulekaks ning koostööaltiks perelemmikuks.

Me soovime läbi elanikkonna teadmiste tõusmise kaudu toetada loomade varjupaikasid, veendumuses, et hulkuvate koerte arv tänavatel hakkab näitama languse dententsi  niipea, kui kodanikud õpivad oma loomi kasvatama, koolitama. Ja viimaks, kuid mitte vähemaoluliseks peame vajadust luua koeraomanike ja koerasportlaste seltsielu vürtsitamiseks sotsiaalseid kontakte meeldivate koosviibimiste näol.

Pärnumaa Koertespordi Klubi "Minu Sõber" on Eesti Kennelliidu poolt tunnustatud.


  

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.