Kümne tegutsemisaasta jooksul Eesti kodutute loomade varjupaikasid enam kui 16 000 euroga toetanud ja suure hulga heatahtlikke inimesi kokku toonud BIGBANK Match Show toimub 12. oktoobril Tallinna Kristiine Spordihallis (Forelli 12). Osalejate eelregistreerimine on avatud aadressil https://www.bigbank.ee/et/matchshow/registreerimine.

Kogu ürituselt saadava tuluga toetatakse sellel aastal Võru kodutute loomade varjupaiga kliinikuruumi ehitamist. „Meil on soojak, kuhu on veetud juba vesi, kuid see vajab veel soojustamist ning siseviimistlust,“ ütles Varjupaikade MTÜ Võru varjupaiga juhataja Maie Vumba. „Seejärel saame lõpuks teha loomadega toiminguid siseruumis, sest hetkel toimuvad kergemad protseduurid kas lageda taeva all või töötajate tibatillukeses puhkeruumis.“

BIGBANK Match Show patrooni Marju Läniku arvates tuleb seekordne näitus kindlasti eriline, sest juubeliaasta puhul soovivad korraldajad asju veidi teise nurga alt teha. „Varem on show raames välja kuulutatud aasta kõige koerasõbralikumat tegu, kuid seekord on inimestel võimalus internetihääletuse teel valida välja hoopis üks eriline koer, kes on inimest viimase aasta jooksul mõne teoga oluliselt aidanud. Sellele koerale omistatakse tiitel inimese parim sõber 2014,“ rääkis Marju Länik. „Caramira õnneliku lemmiklooma pood autasustab tiitlivõitjat vähemalt 50kg toiduvaruga.“

Inimese Parim Sõber 2014 kandidaatide vahel saab hääletada aadressil: http://bit.ly/XZUro4

BIGBANK Match Show’st on oodatud osa võtma nii puhtatõulised kui segaverelised koerad, kes jagatakse nelja võistlusklassi vastavalt vanusele ja suurusele: kutsikad, üle- ja allapõlve koerad ning veteranid. Kutsikate vanus on kuni 12. elukuuni ja veteranide vanus algab 8. eluaastast. Lisaks toimuvad võistlused koerte esindajatele ehk händleritele. Koertenäitusele saab eelregistreerida kuni 9. oktoobrini  (kaasa arvatud) veebilehel www.bigbank.ee/et/matchshow/registreerimine ja üritusel kohapeal.

Traditsiooniliselt toimuvad näitusel ka mitmed koertega seotud etteasted: näha saab Tarkade Koerte Klubi rallikuulekuse tutvustust. Näitusel kuulutavad Eesti Koeraomanike Selts ja BIGBANK välja ühise Facebooki konkursi „Minu koera lemmiktort“ võitja - www.facebook.com/koeraomanikud.

Tavapilet külastajatele on 3 eurot, perepilet 4 eurot. Lapsed vanuses kuni 12 ja pensionärid pääsevad üritusele tasuta. Eelregistreerimise tasu koeranäitusele on 5 eurot, koha peal 7 eurot.

Kogu piletitulu läheb annetusteks Võru kodutute loomade varjupaigale.

 Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.