Active Image

 

Elvas sai aprilli keskel omavalitsuse toel paarkümmend koera soodushinnaga kiibi, mis aitab kadunud-leitud või varastatud neljajalgset sõpra lihtsalt tuvastada. Pool kiibistamise hinnast maksab Elva linnavalitsus.

Et aprilli keskel korraldatud koerte kiibistamine läks Elvas menukalt, otsustas linnavalitsus ettevõtmist korrata. Läinud nädala lõpus oli üle 20 elvalase registreerinud oma neljajalgse sõbra järgmisele kiibistamisele.

 

Tööd on Elvas ses asjas aga kõvasti, sest sealses koerteregistris on praegu üle 500 looma. Nendest osade peremehed on lasknud koera juba varem oma kulul kiibistada. Milvi Saarekivi arvas, et ka tuleval kevadel pakub Elva linn koeraomanikele soodushinnaga kiibistamise võimalust.

 

"Mõni kodust plehku pannud koer on meil tänu kiibile juba kiiresti koju tagasi jõudnud," kinnitas Elva linnavalitsuses ka lemmikloomadega tegelev haljastusspetsialist Milvi Saarekivi.

• Elva koeraomanikud saavad 2. mail kl 14–18 kodulinna loomakliinikus (Pikk 8) lasta oma lemmikule paigaldada soodushinnaga kiibi.

• Poole kiibi hinnast ehk 250 krooni tasub koeraomanik ja teise poole Elva linnavalitsus.

• Kiibistamisele eelregistreerimine käib loomaarst Tõnu Kalja telefonil 5646 9773.

• Esimesel korral lasi oma koera kiibistada paarkümmend elvalast.Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.