Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kui koer ründab naabreid
#4933
sirka32
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

13 aastat, 1 Kuu tagasi
Meil on väike saksa spits-isane ja 2,5 a Kui ta meile tuli oli ta pea 4 kuune ja hästi aktiivne ning häälekas Esimest korda trepikotta sattudes jooksis naabritele vastu haukudes muidugi mitte kurjalt, naabri tädi oli teda löönud jalaga(seda me ise ei näinud, hiljem ta kelkis sellega oma sõprade ees ja laps mul kuulis kuidas küsiti temalt kas see ongi see koer keda sa jalaga lõid, mille peale tädi kiitis et lööb veel)Nüüdseks on meie koera viha terve nende pere vastu kasvanud nii suureks, et ta igakord neid nähes jookseb kurjalt haukudes neile vastu ja asi on läinud juba nii karmiks, et oleme kaebuse peale käinud ka mupos Ei oska lahendada seda probleemi aga koera pidevalt rihmaotsas aias hoida ka ei suuda
Viimane muutmine: 22.06.2011 14:58 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4934
Mirk
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 10
Offline Profiil

13 aastat, 1 Kuu tagasi
Õudne lugu kui keegi niimoodi teeb, lüüa endast väiksemat, ükskõik kas inimest või koera on minu meelest õudne kuritegu. Tegelikult minu meelest on see naaber ise selles kogu loos süüdi ja tema peaks olema see kes otsib lahendust, kuna tema seda arvatavasti ei tee, siis mul on teist kahju et teil selline naaber üldse on.
Kui aed on kinnine siis ta võib olla oma aias ja kuna sealt välja ta ei pääse siis ei tohiks ta pahandustesse sattuda. Teine võimalus on käia temaga jalutamas, kuigi see ei korva seda et ta vabalt joosta ei saa.
Tegelikult võiks selle naabriga sellel teemal rääkida, kuigi ma õieti ei tea mida sellisele inimesele ütelda. Tahaks teada kas ta julgeb ka otse koera peremehe/ perenaise nähes hakata oma kuritööga kelkima.
Tunnen kaasa sellise õnnetu asja puhul.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1