Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koera võtmine ja allergia
#1437
evelin
 


14 aastat, 11 kuud tagasi
Tere, mure järgmine: olen allergiline nii koerte kui ka kasside suhtes (hingata ei saa, nina läheb vesiseks, silmad vesised ja punased),
küsimus oleks: kas on olemas koeratõugu, mis ei tekita allergiat? Pole kodus ühtegi looma, kuid nii tahaks...passiivset kilpkonna ei tahaks:)
Tänud.
Viimane muutmine: 22.06.2011 18:10 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1442
külaline
 


14 aastat, 11 kuud tagasi
On tõuge, mis väidetavalt tekitavad vähem allergiat, kuid allergiavaba koeratõugu ei ole olemas. Allergiat ei tekita karvad vaid naharasu jne.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1777
allergilise lapse ema
 


14 aastat, 9 kuud tagasi
Meie pere üks laps on koerakarvade vastu allergiline - veretestides 3. ja 4. taseme piiril. Allergia väljendus nohus ja köhas, mis kippus minema astmaatiliseks ning avaldus sel ajal, kui meil oli cavalier king charles spanjel ( pikakarvaline koer ). Olime sunnitud koera kasvatajale tagasi andma - oli kurb ja piinlik, tõesti ( õnneks sai Si-Si endale uue perenaise ).
Samas varem oli meil lühikarvaline taks ja mitte midagi ei olnud lapsel viga, mitte mingit köha, nohu - seega ei osanud aimatagi, et lapsel võib selline probleem olla.
Võiksid ehk proovida mõne lühi- või karmikarvalise koeraga pikemalt koos olla - kui on allergia, siis see peaks hakkama avalduma kohe.
Ka meie kaalume uuesti taksikoera võtmist, kuna sugulaste juures nende taksiga koos olles ei ole lapsel mingeid allergianähte ilmnenud - kuid see kaalumine on tõesti raske.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1