Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koera võtmine ja allergia
#1437
evelin
 


15 aastat, 9 kuud tagasi
Tere, mure järgmine: olen allergiline nii koerte kui ka kasside suhtes (hingata ei saa, nina läheb vesiseks, silmad vesised ja punased),
küsimus oleks: kas on olemas koeratõugu, mis ei tekita allergiat? Pole kodus ühtegi looma, kuid nii tahaks...passiivset kilpkonna ei tahaks:)
Tänud.
Viimane muutmine: 22.06.2011 18:10 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1442
külaline
 


15 aastat, 9 kuud tagasi
On tõuge, mis väidetavalt tekitavad vähem allergiat, kuid allergiavaba koeratõugu ei ole olemas. Allergiat ei tekita karvad vaid naharasu jne.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1777
allergilise lapse ema
 


15 aastat, 7 kuud tagasi
Meie pere üks laps on koerakarvade vastu allergiline - veretestides 3. ja 4. taseme piiril. Allergia väljendus nohus ja köhas, mis kippus minema astmaatiliseks ning avaldus sel ajal, kui meil oli cavalier king charles spanjel ( pikakarvaline koer ). Olime sunnitud koera kasvatajale tagasi andma - oli kurb ja piinlik, tõesti ( õnneks sai Si-Si endale uue perenaise ).
Samas varem oli meil lühikarvaline taks ja mitte midagi ei olnud lapsel viga, mitte mingit köha, nohu - seega ei osanud aimatagi, et lapsel võib selline probleem olla.
Võiksid ehk proovida mõne lühi- või karmikarvalise koeraga pikemalt koos olla - kui on allergia, siis see peaks hakkama avalduma kohe.
Ka meie kaalume uuesti taksikoera võtmist, kuna sugulaste juures nende taksiga koos olles ei ole lapsel mingeid allergianähte ilmnenud - kuid see kaalumine on tõesti raske.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1