Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Tahaks koera
#1569
agnes14
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

14 aastat, 10 kuud tagasi
Me peres tahaksime endale nii väga koera, kuid kodus on kass kes on meie juures olnud 5 aastat.
Me ei julge koera sellepärast võtta, sest kardame et kass võib kodust ära minna või midagi muud.
Teine probleem koera võtmiseks on see, et kui me suvel perega mereäärde läheme või üldse kuhugi välismaa reisile , siis ei tea kuhu koera jätta ja mereäärde ei tohi koeri võtta, kuhu siis jätta?

Ma loodan mingit abi saada.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3014
Kassipidaja
 


14 aastat, 5 kuud tagasi
Ise olen võtnud kunagi ammu kassi kõrvale kutsika. Minu kass oli väga tark, esialgu hoidis koeratitest eemale, hiljem pani paika, aga viga ei teinud. Hiljuti võtsin oma uue kassi kõrvale täiskasvanud koera, varjupaigast. See leppimine võttis väga kaua aega, kass algul elaski eraldi magamistoas, hiljem hakkas koera veel terroriseerima ka. Praegu saavad ilusti hakkama, mängivad isegi omavahel. Minu mõlemad koerad on olnud collie- sugemetega, see kindlasti on headele suhetele kaasa aidanud, mingit aktiivset jahikoera ise kassi kõrvale küll ei võtaks, pigem ikka karja- või seltsikoera.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3017
pax
 


14 aastat, 5 kuud tagasi
Mereäärde minekuks võib alati valida sellise vaiksema koha kuhu saab koera kaasa võtta. Välisreiside ajaks tuleb koerale leida hoidja, näiteka vanaema või keegi teine kellega koer on harjunud. Ja kui tõesti pole kedagi, siis on veel võimalik valida selliseid hotelle kuhu saab koera kaasa võtta. Lennureisidel tuleb arvestada, et üle 9 kg koera salongi ei lasta ja "spets ruumi" ma oma koera iialgi ei paneks. Ja kui koera kaasa ka võtta ei taha, siis tuleks otsustada kas soovite reisida või koera võtta!
Kassiga tavaliselt pikappeale lepitakse, tuleb ise harjutada ja vaeva näha;)
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3018
pax
 


14 aastat, 5 kuud tagasi
sorry, juhtus näpukas. lennukis saab salongis olla kuni 8 kg koer mitte 9 kg
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1