Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer kaasomandisse?
#198
kerlike
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

15 aastat, 9 kuud tagasi
Tere, selline küsimus, et oleks soov võtta endale koer (ameerika kokkerspanjel) aga kaasomandisse nii, et koer ei elaks minu juures vaid kaasomaniku juures. Kui keegi on huvitatud siis andke teada. Koera pole veel otsima hakanud, esialgu otsiks inimese kes oleks nõus ja kellega saaks tingimused paikka panna. Endal tutvusringkonnas kahjuks ei leidu sellist inimest kes kaasomanikuks sooviks hakata antud tõugu koerale. Ei osanud kuhugi selle küsimusega pöörduda, kui kellelgi on paremaid mõtteid leidmaks sellist inimest andke teada.
Eriti hea oleks kui huvitatud inimene elaks Tallinnas aga oodatud on ka teistest Eesti piirkondadest huvitatud inimesed.
Huvist andke teada mailile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Viimane muutmine: 22.06.2011 18:11 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#199
sipelgas
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 3
Offline Profiil

15 aastat, 9 kuud tagasi
Võiksid täpsustada ka omapoolseid tingimusi koera omamisel.Paljud koerasoovijad pole kaasomanduse reglemendiga kursis ja mõni naiivik võib arvata, et soovid heast südamest pakkuda materiaalset abi koera soetamisel
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1