Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Soov võtta koera-soovitage...
#2355
mõtleme
 


14 aastat, 9 kuud tagasi
Tere! Oleme noor pere,kus kasvamas 3suht väikest last(5a, pea 3a,ning 5kuune),ning meie ideaalsesse pilti sobiks veel üks tore,truu ning armastatud sõber.Aga valikuid on tõu suhtes palju,paneks kirja mõned faktid,ning soovid,ning ootaks Teiepoolseid soovitusi... Kuni asi on alles mõtlemisjärgu,siis tasa ja targi viiks ennast erinevate soovitatud tõugudega sobivusel kurssi,et hiljem probleeme ei tekiks...(loomulikult,palju sõltub ka koera kasvatamisest peres,aga saate vast aru küll,mida ma mõtlen:) )
Niisiis:meil on kolm väikest last,me elame korteris(plaanis maja kunagi,aga selle peale loota veel ei saa;) ),et koer võiks olla mitte väga suur, keskmine, 3a,laps on heasüdamlik,aga suur mürgelaja ehk et koer võiks olla kannatliku loomusega(muidugi,kõigel on ka piirid:) ),suviti meeldib meile palju telkimas jms käia tegemas,niiet koera võiks olla kerge autoga kaasa võtta(ei jäta ju sõpra kurvalt maha:) )et siis mitte väga suurt kasvu. siis... võiks olla kergem hoolitseda nt. karvkatte jne eest,võiks olla koer kes eriti ei kipu haukuma võõraste peale(elame kortermajas).
Äkki nende tingimuste lugedes oskaks keegi targem soovitada,mis tõugu koer meie perre paremini sobiks armastatud ja oodatud sõbraks?
Ette tänades:)
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#2356
kristina
 


14 aastat, 9 kuud tagasi
Tere!
Soovitan veel eelnevalt välja uurida ega mõnel teie lapsel ei ole allergiat koer karva suhtes.See on millegi pärast praegu väga "moekas",et kui koerast tüdinetakse hakatakse koerale uut kodu otsima ja põhjus lastel allergia.Ja loomulikult võib ka tõesti tekkida allergia siis ise olen alati lastega peredel enne kutsika võttu soovitanud välja uurida ega poel allergiat.Tõugudest võib ju soovitada colli,labrador retriiver,kuldne retriiver,sheltie.Veel soovitaks see nädalavahetus külastada Tallinnas 3 päevast näitust 13.02-15.02.09 ja tutvuda erinevate tõugudega ja suhelda kasvatajatega.Edu uue liikme soetamisel.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#2357
mõtleme
 


14 aastat, 9 kuud tagasi
ja,allergia testid tehtud(muudel põhjustel),loomae vastu ei olnud,ei koerad,kassid,küülikud ne.
Kollid suht karvased ja vajava rohket karvahooldust, retriiverid samuti vähe suured korteris pidamiseks(arvan ise,ehk eksin?)
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#2359
külaline
 


14 aastat, 9 kuud tagasi
Tere!
Mul on retriiver kodus ja kenasti saab korteris hakkama ning reisime üpris tihti - kuts alati kaasas:)
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#2360
koeraarmastaja
 


14 aastat, 9 kuud tagasi
Korteris koera pidamine pole iseenesest mingisugune probleem. Temaga peab lihtsalt olema võimalik palju väljas käia (mõnega rohkem, mõnega vähem) ja selle soovitaks korralikult läbi mõelda. Kolm pisikest last ja koer nõuavad päris kõvasti aega ja tähelepanu. Kui olete kindel, et see aeg on teil olemas, ei tohiks ka retriiver mingi probleem olla korteris.
Reisile minnes viiekesi koos suurema koeraga läheb muidugi päris suurt autot vaja.
Loomulikult soovitaks nädalavahetusel näitust külastada. Saate vaadata erinevaid tõugusid ja huvi korral ka nõu küsida kasvatajatelt. Internetis tõugude kohta lugemine on ka muidugi kasulik, aga oma silmaga palju erinevaid korraga näha on hoopis parem.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#2361
tix
 


14 aastat, 9 kuud tagasi
Juhul kui olete Tallinna elanik, siis sellel nädalavahetusel reedest kuni pühapäevani on Lauluväljakul suur koertenäitus. Minge kohale, vaadake, saate ka kasvatajatega rääkida, kui mingi tõu vastu välimiku põhjal huvi tekib. Niimoodi saab esialgselt paremat infot.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1