Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kas kelgukoerad sobivad korterisse?
#2410
maiu
 


15 aastat, 3 kuud tagasi
Tere!
On kellelgi kogemusi, kuidas peab vastu korteri tingimustes malamuut? Või siis laika või husky, üsna sarnased tõud ses mõttes. Tänan!
Viimane muutmine: 18.06.2011 23:33 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#2415
malamuudi omanik
 


15 aastat, 3 kuud tagasi
See võib olla paras õudus. Kõik need tõud on ju meeletu jahiinstinktiga, meeletu liikumisvajadusega. Muidugi kui talle võimaldada meeletult liikumist iga päev siis vast on võimeline korteris peatäie välja magama.
Kuid ma ei kujutaks ette oma malamuuti toas, ta ei tule toa poolegi, magab lumehanges ja kiikab igatsedes ainult metsa poole .
See oleks enda ja looma piinamine- need tõud toas. Ja kindlasti tuleks enne hirmsasti lugeda nende tõugude kohta. Ilusa välimuse taga peitub tegelikult tühjus .
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#2536
Mirell
 


15 aastat, 2 kuud tagasi
Vot mina sellest aru ei saa, mida tähendab "ilusa välimuse taga peitub tühjus"??? Mismoodi see tühjus väljendub? Ei ole mina meie malamuudi või husky juures mittemingisugust tühjust märganud. Kui, siis ainult kõhutühjust;)
Aga jah, korteris ei kujutaks mina ka neid koeri ette. On inimesi, kellel elab husky/malamuut toas, aga nende suust ei ole selle kohta ka midagi kiitvat kuulnud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#2543
Leek
 


15 aastat, 2 kuud tagasi
Mul on sõbral korteris malamuut ja väga hästi saavad hakkama.
Nad liiguvad ka väga palju ja harrastavad kelgusporti, seega koeral igav ei ole ja väljas saab ka palju olla.
Sellise koera puhul on oluline, et temaga ollakse palju väljas ja pakutakse talle piisavalt tegevust. Niisama teda omale korterisse nn kodukoeraks võtta ei ole mõtet.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1