Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Vaipkate põrandale
#4639
uulabuula
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

13 aastat, 10 kuud tagasi
Panin ka kuulutustesse oma palve üles, kuid küsin ka siin igaksjuhuks, et ega kellelgi pole üleliigseid vaipasid, mida ei kasuta enam või mis seisavad niisama rõdul/keldris/kapis.
Meile tuleb mai teisel nädalal kuldse retriiveri kutsikas, kuid põrandad on kõik parketiga kaetud ja seda pinda on kohutavalt palju. Ma ei taha, et ta haiget saaks või et hiljem lööksid välja düsplaasiad ja muud hullud asjad.
Selleks palungi teie abi.
Me ise liigume Tallinn-Saue marsruudil, tuleksime ise järgi.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4812
lumihunt
Karma: 2
Koeraja
Postitusi: 17
Offline Profiil

13 aastat, 8 kuud tagasi
Kui raha ja tahtmist on, siis soovitaksin lasta(või ise panna) põrandale paigaldada vaipkate. Selline mis lõigatakse seina nurkade järgi välja ja on põranda küljes kinni. See on tõesti hea sest parketil koer libiseb ja võib endale viga teha. Kui ta on juba paar korda libisenud hakkab ta ka kartma toas liikumist. Olen näinud oma silmaga. Kuid see on vaid minu soovitus.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4816
leek
Karma: 6
Aktiivne koeraja
Postitusi: 87
Offline Profiil

13 aastat, 8 kuud tagasi
Ega see parket nii hull ka pole, mul kaks koera üles kasvanud parkett põrandal, mõlemal puusad terved:) Lihtsalt rohkem võiks õues mängida selliseid kiiremaid mänge:)
Kui panna vaibad maha, siis ta jookseb need lihtsalt hunnikusse ja libiseb koos vaibaga. Parem kui oleks mingi suurem ja raskem vaip, mis ei libise kui koer seal peal mängib ja eelistada mängimiseks just seda kohta. Tervet põrandat pole küll mõtet vaipade alla matta.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1