Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Leitud väikene koer Koeru vallast
#1342
Kadi
 


11 aastat, 10 kuud tagasi
4.10.2008, laupäeval leidsin Koeru vallast väikese emase koera. Istus maantee ääres nagu oleks sinna maha pandud. Süda ei lubanud teda sinna jätta, äkki sõidetakse laiaks. Loodetavasti mitte ja keegi siiski otsib teda. Võimalik ju ka, et keegi tegi lolli nalja ja võttis koera aiast kaasa ning tõstis siis hiljem autost välja. Muul juhul otsib koer uut armastavat kodu.

Pilt:
www.koertekoda.ee/fo...age.php?pic_id=14107

On ilmselt olnud õues elav koer. Alguses pissis tuppa. Iseloomult on inimesega suheldes ebakindel, tihti viskab end selja peale või poeb voodi või laua alla, hoiab kõrvu pealigi. Paistab, et on harjunud väga palju aega omaette veetma, sest armastab enamuse ajast olla kuskil teises toas ja mitte "jalus". Resoluutsema hääle peale jookseb kuhugi peitu.

Samas on ta väga sõbralik ja kassid ei paku talle absoluutselt mingit pinget. Kutsikas enam ei ole ja on suhteliselt jämedaks toidetud. Teise koeraga saab hästi läbi. Õpib väga kiirelt.

Miks ta seal maantee ääres murul istus, ei tea, loodan siiski parimat.

Kontakt:
email: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või 56261266
Teema on lukustatud. üles
Mine ülesLehekülg: 1