Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Mustamäel liigub noor segavereline isane koer.
#3279
Kets.
 


12 aastat, 1 Kuu tagasi
Täna, ( 02.05. ) jalutasime sõbranna ja ta koeraga maja lähistel. Nägime ühte tuttavat koera, emast, ning hakkasime Temaga mängima minema, kui märkasime selle koera ( edaspidi Noora ) selja taga veel ühte koera, kes oli hakanud Nooral järel käima juba varakult. Omanik oli hirmus hädas, et võõras koer ei jää sammugi maha ja kipub 'peale hüppama' st. oma asju tegema, seega ka 'kabistama'.
Jooksin tuppa ja võtsin digika kohe, et teha paar pilti ( pildid lisan ka allapoole ). Kui isane koer hakkas Noorale peale hüppama, siis omanik vehkis korra rihmaga, et ta maha roniks, mispeale koer kippus ründama, plaksutas hambaid ja üritas peale hüpata.

Koer ise tundus noor - 8 kuud kuni aasta. Hambad tundusid säravvalged ( nii palju, kui lõõtsutamisest näha oli ). Kõrguselt kuskil SLK/rottweileri mõõtu. Karmikarvaline, st. seljalt karv lokkis. Paitada lasi, kuid esialgu oli kohutavalt arg. Paitamise peale kurja häält ei teinud. Samas kutsudes/vilistades ei mingit reageeringut, vaatas mööda pidevalt.
Kaelarihma tal polnud.
Tõenäoliselt jooksuaja tõttu siis plehku pannud, loodaks väga, et ta siiski koju tagasi saaks.Koera nähti ka Mustamäe ja Keskuse tänava kandis.
Pildid pole just kõige paremad, aga ehk oma koera tunneks ära.
Teema on lukustatud. üles
Mine ülesLehekülg: 1