Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Pissimine ja kakamine toas.
#1191
Annabel
 


15 aastat, 7 kuud tagasi
Mul on selline mure et kutsa pissi ja kakab koguaeg tuppa. Igasugused inimesed loomadepoes on ölenud mida teha ja üks käsikis ka veel raamatut lugeda . sellest abi väga ei saa ta on ema isa tuppa pissinud kaks korda ja minu lumivalge voodikatte peale ka kogu aeg tõstab jalga ... Ja üks kord kui ma panin oma toa okse kinni siis ta ei saanud sinna pissida ja pissis lihtsalt diivanile. Ma ei sa aru mis temaga toimub õues käime maiuseud anname... Loomapoeas üks inimene ütles et tal hakkab igav. Me tõesti ei saa aru mis toimub?? me tõesti helltasime teda väiksena... pahandame ka ja topime nina sisse. Loomapoe müüa ütles ka et teda tuleb teolt tabada ja millegiga visata.

Palun aidake mu emal on närv lõhkemas!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1195
juuli
 


15 aastat, 7 kuud tagasi
Kole lugu muidugi,kui toas loigud on.Pole täpsustatud,kas tegu on kutsikaga,aga tundub küll.Kutsikas pissib väga tihti. peale magamist,mängimist-ÕUE! Õues häda tegemise vägaohtralt kiita!!! Ka võib maha panna ajalehe,kus ta siis saaks pissida.Pissitud koht üle pesta mingi lõhna eemaldava vahendiga.Ka võib koeral olla igav või on ta stressis.Tegelege temaga tihedanini,mitte küll pikka aega korraga (20min)kuid mitu korda päevas,et ta ei tunneksennast tõugatuna.Väga hea on õpetada koerale üksiolekuajaks puuris olema.See võtab küll aega,aga on kõige tõhusam.Loomult on ju koer uruloom ja talle meeldib peidus millegi all lesida.Puur peab olema piisavalt suur,et saaksend ümber keerata ja püsti seista vabalt.Pesa samuti pehme ja mugav.Puuri külge käivad eraldi veekopsikud.Mänguasjad no nii paar tükki,kunstkonte,rullnahka võiks samuti igavuse peletamiseks olla. Ja kirjandust on ka väga palju saadaval,kasvõi raamatukogust. Loodan,et mure saab siiski lahendatud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1196
Camme
 


15 aastat, 7 kuud tagasi
Mul on yorkshire terjer , ta on süle koer , ja meie õpetasime käima temal kastis kus tema pissib ta on alles 5 kuune ja oskab juba ilusti pissida sinna aga kakab igale poole , kasti kakt ta teha ei taha !! Aga saab õpetada kastii , ja kui koer tuppa teeb siis tuleb kohe õue viia , et ta saaks aru , et tuppa ei tehta nohh see puutub suurtele koertele !!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1197
...
 


15 aastat, 7 kuud tagasi
Ärge nina pissi sisse pange , kuna siis ta läheb vihsemaks ja hakkab seda meelega tegema , temaga tuleb rahulikult rääkida ja kohe õue viia !!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1633
Marko
 


15 aastat, 5 kuud tagasi
meil taksidega sama jama... täiskasavanud juba jms... üks laseb tuppa teine ei lase... käid nendega väljas ära teeb seal ja põrutab ikka tuppa pärast ja koguaeg ühte ja samma tuppa:S
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1635
vaadake
 


15 aastat, 5 kuud tagasi
Vaadata koerakuulaja vastuseid, seal on väga põhjalikult lahti seletatud tuppa tegemise erinevaid põhjuseid.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3035
toykas
 


15 aastat tagasi
Meil ka selline väike probleem, et kuts on küll väga väike (2 kuud), aga nädal aega oleme üritanud kasutada seda pissimatti. Imekombel esimesed 2 päeva sai isegi aru, tõstsime peale magamist,mängimist ja söömist sinna ja tegi. Juhtus ka ühekorra nii et ise läks peale magamist sinna ja tegi pissi ära. Olime jube õnnelikud ja arvasime, et ongi asjast aru saanud ja ära õppinud. Nüüd aga on millegi pärast nii, et enam ei tee sinna ja kõik. See koht on talle mängukohaks, viskab ennast isegi sinna pikali Endiselt tõstame teda peale magamist sinna, aga ei tee, passib ja hakkab mängima kuni lõpuks peale 30 min tuleb ära ja teeb ikka kuhugi mujale. Samas kakaga nii ei ole, seda läheb ise sinna vahepeal tegema, mõnikord tõstame ise sinna kui juba näeme, et hakkab häda tegema ja lõpuks saab kakatud ikkagi matile. Oleme kasutanud ka kahte lõhnaainet, aga see teda küll väga ei tõmba. Kui juba oma vana pissi, mis matile on tehtud ja tõmba teda sinna pissima, siis mis üldse paneks ta sinna pissima ??!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1