Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kutsika voodisse pissimine
#1537
Kadri
 


15 aastat, 8 kuud tagasi
Mul suur mure oma 4-kuuse prantsuse buldogiga...
Tänaseks on meie peres juba kuu aega elanud prantsuse buldogi kutsikas, kellega siiani olen päevad läbi kodus olnud. Õnneks oleme suuremast kahjust pääsenud, mida ta suudaks närimisega tekitada, kuid jäänud on veel teine murettekitav probleem. Nimelt pissib ta meil kohta valimata tuppa (loomulikult käime temaga mitu korda päeva jooksul ka väljas, kuid alati ei ole tema käitumist võimalik ette arvata) ja peamiselt kahjuks siis kas diivanile või vooditesse Ta teeb seda alati päeva ajal, sest öösiti magab ta meil puuris. Samas olen paar korda ta ka otse teolt tabanud ja siis nina kohe pissi sisse pannud ja käega laksu andnud, kuid see ei paista aitavat, samuti väljas pissides kiidan teda tublisti. Tõesti ei oska enam midagi teha, ära väsitab nädalas mitu korda voodipesu vahetamine ja loomulikult ajab ka see pidev pissihais juba öökima
Kas keegi oskaks mõnda head nippi või moodust soovitada, kuidas sellest kombest teda võõrutada ning kuidas karistada? Muidugi olen kuulnud, et väikestel koertel võtabki õue pissimise lõplikult selgeks saamine rohkem aega, kuid enam nii edasi elada ka ei suuda.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1539
Külaline
 


15 aastat, 8 kuud tagasi
Kas sa oled proovinud panna põrandale n. ajalehte ja teda sinna peale suunata. Kui ta oma toimetuse sinna ilusasti ära teeb pead samuti kiitma. Väike kutsa ei oskagi alguses pissit kinni pidada, aga enne selle tegemist hakkab ta ju rahutumalt ringi nuuskima ja võib ka nati luksuda. Kui Sa näiteks selle rahutu siblimise ajal ta ilusasti õue pissile saad pead jällegi kiitma. Kui sul õnnestub teda niiviisi nati jälgida ja õue pissile saada siis peaks ta varsti juba ise sulle vaikselt märku andma hakkama oma soovidest. Vähemalt minu kutsadega on need asjad toiminud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1