Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: raadiopiire ei hoia koera tagasi
#1833
ankavanka
 


15 aastat, 4 kuud tagasi
Tere!
Mure mul järgmine. Nimelt muretsesime koerale umbes aasta tagasi raadiopiirde, sest ta kippus aia alt välja hulkuma. Nüüdseks on nii, et ta läheb ikka välja. Kustkohast täpselt ei tea. Arvan, et ikka aia alt kuskilt. Vahepeal sai ta nõksu selgeks, et kui patareid tühjaks hakkavad saama, siis pole probleemi välja saada. Kulutas, aga vapralt keelatud alas olles patareisid. Täna, kui lasin ta taas aia tagant aeda, siis igaljuhul oli piiret tunda, seega patareid tühjad ei saanud olla.
Koer on suur ja talveks omale korraliku vammuse samuti kasvatanud. Kas kasukas siis nõrgestab signaali? Või on loom lihtsalt ära õppinud ja kannatab välja? On kogemusi jagada kellelgi?
Ei tahaks ju kuidagi teda ketikoeraks jätta
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1870
sky
 


15 aastat, 3 kuud tagasi
Tere !

Eks ta tõsi ole, et ilma treenimiseta raadiopiire hästi ei toimi. Eriti kui tegemist suure koera ning kõrge valulävega tõuga. Endal sama teema läbi käidud kaukaasia lambakoeraga. Siiski paar näpunäidet.
1. Oluline on elektroodide kontakt nahaga. Kasuta pikki elektroode ( peaksid olema piirde komplektis ). Kui vaja rasseeri osa karvu.
2. Rihm säti ümber kaela piisavalt tugevalt. Max. 1 sõrm võib kaela ja rihma vahele mahtuda.
3. Treeni koera nii nagu piirde juhendis kirjas. Aitab.
4. Raadipiire ei saa kunagi toimima igas olukorras. Koerad on targemad kui võiks arvata. Kui vaatamata kõigele piiret toimima ei saa, võiks proovida elektrikarjust + aeda.

Edu katsetamisel
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1