Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer märgistab toas ei kuula alati käsklust
#3057
mukats
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 5
Offline Profiil

15 aastat, 3 kuud tagasi
Minul siis selline mure, koer on juba aastaid märgistanud kodu territooriumit, nüüd ,kui väike laps, pooleteise aastane majja tuli, on asi veel hullemaks läinud. Kergemaid käsklusi ta kuulab, näit. istu, tule siia, lama. Aga need kõik toimivad ainult siis, kui tema tahab, igakord ta ei kuuletu.Tihti uriseb lapse peale ja kui väga närvi läheb või kui temaga riielda, siis hakkab nagu vurrkann keerutama, nagu ajaks saba taga ja ise haugub ja uriseb.Olen tõsiselt mures, mida peaksin tegema, varsti võta või põrand ülesse ja lapse suhtes on samuti hirm. Oleme küll hoidnud silma peal, et laps koerale eriti tüli ei teeks ja tal oleks ka omaette omal kohal olla võimalik. Koer on väikest kasvu spitsi sarnane krants. Elame väikses kahetoalises korteris..Palun andke nõu, mida ma peaksin tegema ?
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3063
Leek
 


15 aastat, 3 kuud tagasi
Sel teemal on siin palju juttu olnud, loe eelnevaid postitusi. Sama teema on ka rubriigis "Küsi nõu koerakuulajalt!" ja "Käitumisprobleemid".
Tundub, et koer on teie peres karjajuht ja tema otsustab, kes mida teha tohib. Oluline on võimalikult ruttu panna karjasuhted paika, just lapse pärast ja koeral on ka endal stressivabam elada, kui ta ei pea karjajuht olema.
Karjasuhete kohta on siin palju infot.
Ja alati võib abi küsida koerte koolitajatelt.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1