Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kontakt igasuguste krantsidega
#3415
külaline
 


14 aastat, 11 kuud tagasi
Koer soovib igasugusele krantsile läheneda ja nuusutada. Koer on yorki ja alati rihma otsas aga küsimus on kas peaksin tal keelama igasugusega kontakti asutmast ? Vaktsiinid ja ussirohud on küll tehtud, kuid tekib kõhe tunne, kui meie väikseke igat ühte nuusutada tahab.

Probleem just selles, et ta tirib ennast iga ühe juurde. Kõige rohkem teevad muret koerad, kes ise ligi tulevad. Kas peaksin sellises olukorras lihtsalt otsa ümber pöörama või kui vaktsiinid ja ussirohud tehtud, kontakt igaühega ohtu ei tekita ?

Tänan ette igasuguse nõu eest! Aitäh!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3426
Leek
 


14 aastat, 11 kuud tagasi
Päris keelata ei ole ka mõtet, sotsialiseerima peab aga kindlasti oled sina see, kes otsustab, kas ta võib teist koera nuusutama minna või mitte. Ehk siis tema tirimisele ei tohi järele anda. Kui sa muretsed tänaval lahtiselt jooksvate koerte pärast, siis sa ei pea lubama oma koeral neid nuusutada, vaid sotsialiseerida võib ka muudes kohtades (nt koerteaiad, koerteüritused jne).
Kui sinu koer on vaktsineeritud, on kõik hästi aga kõikide haiguste vastu ei ole vaktsiine, seega ta võib teiselt koeralt mingi haiguse saada küll aga seda võib ta lihtsalt maast ka saada, ei tasu üle muretseda.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1