Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Tiigerbokser kolib maalt linna
#3872
mummz
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 4
Offline Profiil

14 aastat, 10 kuud tagasi
4 aastat maal elanud tiigerbokser kolib linna korterisse. Kuidas saaksin kõige paremini valmistuda tema saabumiseks? Magamiskoht ja toidunõud on juba olemas, aga kas on veel midagi? Mul ei ole aimu ka, kuidas aidata tal valutult sisse elada ja kuidas üldse korteris koera pidada. Kas toidukauss peaks olema koguaeg koeral ees või tuleks sisse harjutada kindlad söömiskorrad? Samuti õues käimine ja pissitamine/kakatamine. Kas on vaja mingid kakakotid muretseda?
Oleksin tänulik kõikide asjalike nõuannete eest. Olen mures, aga samas tahaksin, et koer elaks kenasti elukoha vahetuse üle ja et ma ise suudaks temaga kenasti hakkama saada.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3885
leek
Karma: 6
Aktiivne koeraja
Postitusi: 87
Offline Profiil

14 aastat, 9 kuud tagasi
Väga hea oleks, kui talle võetakse maalt midagi tuttavat kaasa, kas siis vana pesa või mõni mänguasi, et ikkagi midagi oma.
Linnas korteris elades peab hakkama koeraga väljas käima, umbes 3 korda päevas, et ta saaks oma hädad ära teha ja et ta saaks piisavalt liikuda. Alati tasub jalutamise ajal kaasas kanda kilekotte, millega siis koera kaka ära korjata. Kuna koer on varem maal elanud, siis ta on vist harjunud ka palju liikuma, seega oleks hea kui üks või kaks jalutuskorda päevas oleksid pikemad, et ta saaks oma energiat kulutada.
Toidukaussi ei tasu pidevalt ees hoida, vaid võiks harjutada teda kindlate toidukordadega (näiteks hommikul ja õhtul), vesi peaks koguaeg ees olema.

Üldiselt on linnas nõue, et koer peab rihmas olema ja tema järelt peab koristama aga alati annab ka kusagile loodusesse minna ja lasta koeral joosta, mängida. Bokser on suht aktiivne koer, põhiline ongi see, et ta saaks piisavalt tegevust, et ta korteris oma igavust ei hakkaks välja elama.
Kui koeraga tegeleda, on ta ka linnakorteris õnnelik:)
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3889
mummz
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 4
Offline Profiil

14 aastat, 9 kuud tagasi
Aitäh leek!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1