Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: SLK läheb lollakaks ära
#4446
arno14
Karma: 1
Koeraja
Postitusi: 5
Offline Profiil

13 aastat, 7 kuud tagasi
mure järgmine: SLKisane ja emane taks elvad koos, kuid taks viikase vahest 2-3 päevaks nädalas kodunt minema peale mida SLK läheb nii lolliks ära, koer on väga sõnakuulelik, inteligentne ja muidu hea sõber. SLK hakkab trikitama just siis kui üksi jääb ja vahetult enne seda kui taks läinud.
Uuest korterist on saanud laagriplats, kõik kardinad on mahatõmmatud uksed ära näritud, vorsti sügavused sooned seinte sisse uuristatud, voodimadratsid ära söödud. Kui jäävad taksiga kodus kahekesi on koer ülirahulik, lamab omal kohal ja ei liiguta ennast, nii nagu peab ja on alati olnud.

Mis teha, et koer ei laamendaks, kui jääb üksi?
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4447
pit.1.
Karma: 0
Aktiivne koeraja
Postitusi: 23
Offline Profiil

13 aastat, 7 kuud tagasi
ma arvan seda, et koerad on muutund koerte koerteks,nad on liigav palju koos ja harjund üks teisega,eriti kui on veel emane ja isane koer.tuleks koertega indiv.tegeleda, jalutamas käia ja nii sama koos olla, et koer harjuks ikkagi olema inimese koer,sest varsti ta ei oskagi inimesga olla,muutub selliseks ülemeelikuks ja hakkab inimesega käituma ,kui koer koerga ja unustab üsana kiiresti mis talle on lubatud ja mis mitte .koerad ka väga targad ja jne, metsistuvad üli kiirelt.leia talle tegevust seniks kui traksikut kodus pole,kontut või mängi koeraga ise ,ära jäta koera üksinda väga pikaks ajaks...
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4448
leek
Karma: 6
Aktiivne koeraja
Postitusi: 87
Offline Profiil

13 aastat, 7 kuud tagasi
Tundub, et SLK ei oska enam üksi olla, võibolla on abiks puur. Kui koer ei oska korralikult käituda, siis las olla puuris.
Enne üksi koju jäämist võiks teha 45 minutilise jalutuse, koer peab eelkõige füüsiliselt ennast väsitama, et suuta rahulikult olla. Võibolla ta ilma teise koerata ei kuluta piisavalt oma energiat ja probleem on selles.
Koer peaks saama igas päevas vähemalt 45 minutilise jalutuskäigu.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1