Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Rihma närimine, sikutamine, peale hüppamine ja samal ajal käte närmine!
#4823
nippy
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

13 aastat, 5 kuud tagasi
Tere!
Lugu siis selline, et 5,5 kuune husky on hakkanud järsku väga halvasti käituma. Jalutama minnes hakkab ta meeletult rihma hammastega sikutama ja närima ning mis erit hull, siis paar viimast päeva närib ta minu käsi ja suhteliselt tugevasti ning hüppab peale. Varem meil jalutamisega mitte mingeid probleeme polnud, kuidas nüüd äkki nii, targemad palun andke nõu kuidas toimida? varem oli ta muidugi toas öösel ja päeval oma aias, umbes kolm korda päevas käisime jalutuskäikudel ja lisaks mängisime lahtiselt oma hoovis, aga kuna ümber hoovi pole aeda, siis ta pidevalt lahti olla ei saa, aga nüüd on ta peaaegu nädala ööseti ka õues olnud, toas on liiga palav talle ka ja ma ei ole märkanud, et talle see ei meeldiks, ei ulu, ei kaeva, mitte midagi, kui hommikul teda vaatama lähen, siis ilusti rahulikult magab alles. Olen väga kurb ja murest murtud, palun aidake!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4824
leek
Karma: 6
Aktiivne koeraja
Postitusi: 87
Offline Profiil

13 aastat, 5 kuud tagasi
Siin on varem ka sama teemaga soeses soovitusi antud, loe veidi vanemaid teemasid. Arvatavasti hakkab kutsikas katsetama, mis on lubatud ja mis mitte, üritab tõsta oma positsiooni karjas.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4890
labradorikene1
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

13 aastat, 4 kuud tagasi
minu labrador tegi kutsika eas sama aga aja möödudes see laadus . kui ta käsi närid soovitan osta koertele mõeldud konte , käsi närib ta seetõttu ,et ta hambad sügelevad kuid kui ta saab konti ei sügele need enam ja ta ei tunne vajadust käsi süüa.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1