Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Adopteeritud rottweiler .
#5106
JustM.
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

13 aastat, 8 kuud tagasi
Tere ,
Paar kuud tagasi saime endale isase rottweileri ( umb. 5-7 aastane ), kellel kunagi oli pere ja siis mingil põhjusel ta paigutati maha jäetud küüni, kust ta pidevalt jooksu pani ja peaaegu üldse tähelepanu ei saanud. Jooksupeal olemiselt tagasi tulles, sai koer peksa.
Koeraga esmakohtudes oli ta tõesti väga sõbralik ja kuulekas. Minu teiste pereliikmete arust siiani. Kuid minuga ( kui pere noorima liikmega ) ta just suurt sõprust millegi pärast välja ei näita .
Tihti tulen koju, siis ta haugub ja lõriseb, samalajal saba liputades. Paar korda on hambaid plaksutades ähvardanud. Isegi temaga jalutama minnes, teeb ta just minuga igasugu lollusi ( nt. kui alguses sain temaga ilma rihmata ilusti jalutada ja kuuletus nagu koolitatud semu, siis nüüd paneb jooksu ja ei kuuletu. )
Meil on ka emane Rottweiler, kes on meil juba pisikesest saati ja tema võib toas käia kuna liigesed kardavad külma. On olnud ka juhtumeid kui uus koer, ei lase meid mõlemat tuppa, kadedusest et emane tuppa saab ja tema ei.
Samas laseb koer end paitada ja otsib tähelepanu. Järgmisel hetkel aga haugub ja lõriseb. Hetkel ongi juba kojutulek minu jaoks suhteliselt hirmuäratav, sest põhimõtteliselt ainult siis ta agressiivne ongi.
Olen päris mures, sest asi läheb aina hullemaks .
Mida ette võiksin võtta ?
Ette tänades M ,
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1