Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer käitub imelikult..
#5183
lalalatte
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

13 aastat, 1 Kuu tagasi
Viimased paar päeva on koer meil imelikult käitunud, ennem kunagi pole midagi sellist olnud.
Koer on umbes 2,5 aastane ja nüüd paar päeva tagasi peale ühe hiire kätte saamist enda "pesas" aka kuuris, hakkas pererahva peale ainult hommikuti urisema.
Samuti kraapis enda aseme tahanurka, viis toidunõud tahanurka ja vist kraabib seal mingit auku.

Iga hommik läheb enda pessa ja ennem lõunat sealt välja ei tule, kui üritame minna temaga jalutama või talle vett või süüa viia, siis uriseb ja ei julgegi sisse minna, lõuna paiku rahuneb maha ja on jälle tore ning armas, siis tuleb enda pesast ära tuppa, lubab endaga jalutama minna, süüa anda ja ei tahagi enda pessa tagasi.

Aga iga hommik nüüd on selline jama, et ei tahaks, et asi hullemaks läheb ja ausalt öeldes ei oska arvata millest see tingitud võib olla. Võib-olla keegi targem oskaks aidata kuna varem kunagi pole ta niimoodi käitunud. Päris mure hakkab tekkima juba.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5186
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

13 aastat, 1 Kuu tagasi
Kas koer on emane või isane? Emased võivad ebatiinuse ajal oletatava sünnituse järgselt veidralt käituda.Ehk ta niiöelda "lapsendas"selle hiire või mõne mänguasja ja viis ta selleks ettevalmistatud(kuuri tahaotsa)pessa.Pool päeva valvab hoolega,aga nälg ja häda ajavad päeva peale ta välja.Kui te viite koera jalutama,võiks keegi perest seal kuuris üks inventuur teha ja see pesamajandus sealt likvideerida.Võimalusel võiks koera ka majas või mujal hoida kuni olukord rahuneb."Lapsendatud" asjad ka tuleb kõik nina alt ära korjata.Tegelema ja viima välja oma aiast peaks ehk rohkem kui muidu harjunud.Kui on ebatiinus,siis see läheb mõne aja pärast ise mööda.Kui tegu millegi muuga,siis oma pererahva hoiatamine urinaga on tõsine märk,et midagi on valesti ja ikkagi tuleks uurida,milles asi.Millegipärast arvab ta,et kuuris tuleb midagi teie eest valvata ja ta teeb seda tõsiselt.Kui on kahtlusi terviseprobleemile,siis kindlasti annaks veterinaar paremat infot kui see foorum siin.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1