Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer ja kass
#5823
j22lilleke
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

12 aastat, 10 kuud tagasi
Kodus varasemalt 1,3 aastane kass. Nüüd võtsime koera, kes on kohe 2 kuune. Nad ei saa eriti omavahel läbi, on koos ainult mõni päev olnud. Kass susiseb ja koer haugub selle peale ärevalt. Tean et kassi jaoks on ta sissetungija sest kassi territooriumile tungiti.
Kardan sest kass võib teravate küüntega näkku ja silma virutada ja varsti tulemas aeg, kus ei saa neid lõpmatuseni eraldada ja lepitada sest algab uus kooliaasta.

Sooviks nõu kuidas neid paremini lepitada, et nad sõbruneksid.

Suur aitäh
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5824
bamelaberta
Karma: 9
Koeranduse guru
Postitusi: 85
Offline Profiil

12 aastat, 10 kuud tagasi
minu arvanus, et sellele oleks pidanud enne mõtlema kuid . nüüd asi nii - siis ei jää muud üle kui proovida lepitada. kassile kindlasti kuskil kapi otsas koht olems kuhu kutsa eest peitu saab minna . kassi ei pea hoidma koera eest, vaid vastupidi. ja koera peab kindlasti keelama haukumise ja rünnaku puhul. raske kuid mitte võimatu.
meil koer kes mitu vihavaenast likvideerinud -olenematta sellest et kokku ei puutunud. ja kui võimalus tekkis peale 2 aastat kui kass toas elas, siis ära ta selle tegi....
nüüd kui koeral oli vaja tuppa poegima tulla - said nad uue kassiga hakkama küll,kuid nüüd jahiks teda jälle....aknast tuppa vaatab siis on küll selline nägu peas ,et kätte su saan!:...oota sa. kannatust ja pikka meelt. loodan et koerast nüüd seetõttu ei loobu ja ka kassist mitte.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1