Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Tiibeti Mastif - "aiakujundaja"
#6220
Camedia
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

11 aastat, 8 kuud tagasi
Tere,

Minul õue peal 2 aastane isane mastif. Aga ta on sünnist saati väga aktiivne kujundaja meil aias See ei ole eriti meeldiv ! Närib ära KÕIK, mis ette jääb. Alustan siis nimistut maja soojustusest: penoplastist, lisandub auto iluvõre ja kärupistik, plekkpurgid, vaarikad ja viljapuud, ilupuud, mängumaja ja mis iganes kõik veel ! Läheb kõik- metallist, plastini..

Mida teha, et see lõppeks ? Siiani lootsime, et ehk on ta lihtsalt noor ja tobu veel, aga see ei paista isegi mitte vähenevat..

Asoo, jah, ainukesed puud, mis jäävad puutumata on okaspuud !

Jagage mingeid nippe, palun. Või ongi ainuke variant igale poole raadiopiire või võrk ümber panna ?

Tänan.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6236
Helin
 


11 aastat, 7 kuud tagasi
Väga tuttav olukord! Ka meil oli selline probleem eelmise koeraga ja ei jäänudki muud üle, kui vōtsin nōukaaegse meetodi kasutusse-pritsisin asju odekolonniga Oli ōudne sest aroomist oli asi kaugel ja lilledele puudele muidugi seda ei pane aga lapse mänguasjad ja muud koerale huvitava pritsisin üle ja hiljem pritsisin äädikaga, kui lōhnaōli otsa sai. Toimis küll. Tegelikult on vist tänapäeval olemas ka ained n.ö. kassi-ja koerapeletajad, mida samuti pritsitakse, et isased ei tuleks märgistama vōibolla aitaks ka see.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1