Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: koer ei lase magada
#6501
Chykeisz
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 5
Offline Profiil

12 aastat tagasi
Tere,
Minu koeral on tekkinud veider kiiks mida varem ei olnud. Nagu pealkirjas juba öeldud, kutsikas ei lase tervel perel öösel magada. Kutsu ärkab öösel umbes 2-4 paiku ülesse ja hakkab kiusama. Hüppab voodisse ja kraapab käpaga pea pealt ja ka näolt umbes,et tule üles. Kahjuk on see muutunud probleemiks :`P Aidake palun mis teha kes oskavad nõu anda!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6502
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

12 aastat tagasi
Kui vana koer on? Kas tal on olnud mingi muutus hiljaaegu elus? Emane või isane? Kui emane,siis ega koer tiine ole? Tore,kui saaks natuke taustainfot,oleks kergem nuputada! Tavaliselt täiskasvanud koerad nii ei tee.Arvata võib,et koer tahab mingil põhjusel tähelepanu.Kas ta tahab õue,on tal tervisega probleeme või on ta päeval liiga vähe liikuda saanud ja öösel kipub uni ära minema. Mul isegi kutsikana hakkasid koerad juba üsna varakult kenasti magama,kui see päris beebi-aeg üle sai ja enam nii tihti välja ei olnud vaja küsida.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6504
Chykeisz
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 5
Offline Profiil

12 aastat tagasi
Koer sai just aastseks. Ei elulisi muutusi ei oole olnud. Koer on emane ja ei ole tiine. Alguse sai selline käituline umbes 1.5 tagasi. Kui koeral oli kutsikaiga siis mu ema ärkas väga vara umbes kella kolmne nelja vahel ,et tööle sättida. Esmane käik oli koeraga õue. Tavaliselt ta ukse juures ei seisagi ,et küsida õue ma umbes tean millal minna jalutuskäikudele hommikul, pärastlõunal ja õhtul need on meil pikad nii 1 -1,5 tundi. Eks sinna ikka kuulub ka mängimine, teening ja jalutuskäigud.
Terviseprobleemide seisukohalt muud muret ei olegi kui kehakaal kõigub siia sinna
aga seda üritame vormis hoida jooksmise ja jalutamisega:)Ma ise siin mõtlesin ,et on see kraapimine seotud buberteedi või domineerimisega alguses ta minuga seda ei üritanud vaid mu ema ja isaga.
Mei õhtune viimane jaultuskäik on 6- 7 -ni ja siis lähevad minu teised pereliikmed kusagil kaheksa magama ja koerake ka sätib end minu voodipeale mõnusasti paika.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1