Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Ei kuula sõna
#6786
Lummi
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

11 aastat, 3 kuud tagasi
Meil on umbes nädal aega olnud kodus 2 kuune kutsikas, husky.
Kõik on kena ja tore, kohanes väga hästi, esimesel päeval kui tõime oli kohe mängu tujus ja probleeme ei esinenud.
Elame oma majas ja veel aeda ees ei ole. Esimesed 4 päeva käisime ilma rihmata taga aias jalutamas ja hädasid tegemas, kui kutsusin enda juurde siis tuli kohe, suure jooksuga.
Nüüd siis mure, et ilma rihmata ei saa kuhugi minna, isegi mitte oma aeda, sest ta ei kuula sõna, enda juurde kutsumisest ei ole abi, toas olles on kõik kena ja tore, aga kui õue saame siis alguses jookseb taga aias ringi, seal hakkab igav ja jookseb naabri aeda, väga piinlik on minna ja oma kutsikat naabri aias taga ajada.
Mure siis selles, et kuidas ma teen talle selgeks, et kui ma ütlen ''Siia'' , siis ta peab tulema.
Muidugi kaelarihmast ja jalutusrihmast ma ei hakka üldse rääkima, peab kutsikat mööda tube taga ajama, et rihm kaela saada.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6787
Sipsu
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 5
Offline Profiil

11 aastat, 3 kuud tagasi
Jõudu suureks kasvamisel.Ära aja teda nende rihmadega taga siis on see tema jaoks mäng.Kaelarihm pane kaela ja las ta olla seal kuni on harjunud- meil võttis see paar päeva aega.Kõiki asju püüa suure kiituse ja maiusega teha.Siia käskluse puhul vaata kas oled koeraga saanud kontakti ja siis nimi ja siia ja ikka kiida ja maius ja pai.Ega sellega enne ei saa kui see käsklus kinnistub ja ära sa temaga riidle kui ei täida kohe muidu tekib tal sellega seoses negatiivne emotsioon ja hakkab vältima.Ja rusika reegel on see et mida sa ei taha et vana koer teeks seda ei tohi ka kutsikas teha. EI tuleb talle ka kohe esimesest päevast selgeks teha. Mida tohib ja mida ei tohi. Kunagi ära hakka koera taga ajama- tee ennast koera jaoks huvitavaks, et tahab sinu juurde tulla.Otsi endale hea koerakoolitaja kelle käest saad alati probleemide korral vastuseid ja mine kindlasti kooli.Mida varem seda parem.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1