Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer on hakanud oma pessa pissima
#6806
Signeja
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

11 aastat, 1 Kuu tagasi
Ei mõista enam oma koera - vana, aga elurõõmus ja justkui täiesti terve väike emane spanjel on hakanud varahommikuti oma pesa segi pöörama (mida on ikka aeg-ajalt varemgi juhtunud) ja siis sinnasamasse oma eriliselt haisva loigu kükitanud. Siis magab ise oma pesas edasi.
Neid haisvaid loigukesi on ta viimase poole aasta jooksul varemgi teinud, kui teda on miski närvi ajanud (meie vabandame seda nii), aga siis esiku põrandale. Ja ei kükita ta neid mitte salaja, vaid nagu juhtub. Ja see ei ole põiehäda, seda on tal korra olnud ja siis ta käitub teistmoodi. Pealegi on ta 8 tundi päeval üksi kodus ja esimese asjana ei küsi ta kunagi õue.
Nüüd siis aga kükitab oma pessa. Esimene kord olin ise juures ja tema käitumise järgi ei tundunud talle endale sugugi, et midagi valesti oleks. Kokku 3 korda on seda viimase 2 kuu jooksul juhtunud. Ja nüüd järjest - eile ja täna hommikul.
Kas selline asi näitab ainult seda, et ta püüab oma karja jälle ise juhtima hakata - üritab tõepoolest viimasel ajal kõiki kamandada - või on siin mõtlemisega midagi korrast ära?
Ma ise loodan, et ikka esimene variant, siis ehk saab sellega midagi ette võtta.

Oskab ehk keegi nõu anda, mismoodi sellest ääretult ebameeldivast käitumisest üle saaks? Oleksime kõik väga tänulikud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1