Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer jookseb unes ja peksab sabaga põrandat
#6997
10 aastat, 1 Kuu tagasi
Tere,

Soovin abi, kuidas lahendada väljakutse, kus koer öösel vajub nii sügavasse unne, et ta hakkab jooksma läbi une( külili olles) ja teiseks hakkab sabaga vastu maad taguma.
Kuidas saada sellest probleemist lahti?
Tegu on 6 aastase dogiga. Viimase kahe kuujooksul on asi väga intensiivseks muutunud, nii et minimaalne ärkamine öösel minul on 3 korda, mis tähendab tulles teise tuppa koera äratama ja uuesti magama minemisega. Maksimaalne mis ma olen suutnud ülesse tähendada on olnud 6 korda.

Palun väga abi,kuidas seda lahendada. Päeval selliseid olukordi juhtub väga harva, aga seevastu öösiti iga öö.

Tagasisdet ootama jäädes,
Kairi
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7011
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

10 aastat tagasi
Kas koeral tervis korras? Epilepsia ei või olla? Mõni muu probleem? Miski võib ju ka päevastest tegemistest koera nii palju emotsionaalselt ärritada,et ta elab seda ka öösel läbi. Ehk on toimunud mingi muutus tema elus? Kui mingid muud muret tekitavad käitumisjooned veel lisanduvad,no siis kohe kindlasti peaks rrääkima arstiga.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7183
koernjuuton
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 4
Offline Profiil

9 aastat, 4 kuud tagasi
Enda koeraga oli kunagi sama jama ja hakkasin ka uurima nagu hull jne ja sain teada et koer näeb samamoodi und nagu meie ja rabelemine jne tähendab et keegi pureb teda kaelast jne ehks võitleb kuna igal koeral mingi jahi olemas olu olemas,ja äratasin samamoodi koguaeg ülesse ja viskas kopa ette ja hakkasin koera masseerima ja nädalava oli probleem kadunud
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1