Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer hüppab üle aia ja uitab ringi, seal kus ei ole vaja.
#7104
do-khyi
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

10 aastat, 2 kuud tagasi
Tere

Probleem on siis selline, et koer harrastab vahel üle aia hüppamist, meeldib jalgratturitel järel joosta ja niisama ümbrust uurida. Õnneks territooriumilt väljas olles ei ole kuri.
Olen õpetusi jälginud, et koeraga kodu ümber ei jaluta ja olen jalutama läinud kaugemale autoga, samuti on krunt piisavalt suur ja väike sõber on koguaeg aias, pealegi tegeleme iga päev koertega, ei tohiks nagu nii igav ka olla.

Samas kilomeeter kaugemal on naabril saksa lambakoerad kellel on olematu kõrgusega aedik ja kui nad sealt välja lastakse siis ilma loata ei ületa krundi piiri (Raadiopiiret ei ole).
Kuidas on võimalik sedasi piire selgeks teha, oleme raadiopiiret kasutanud, Koerale see eriliseks takistuseks ei olnud. Kui koera kätte saame ja aeda tuua siis kuidas peaks käituma pahandama või vastupidi.

Tegemist on tiibeti mastifiga. vanust aasta ja neli kuud
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7107
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

10 aastat, 1 Kuu tagasi
Tiibetlaste seas on neid Nipernaadisid küllaga! Ja seda kommet välja õpetada vist pole kellelgi eriti õnnestunud. Need koeraomanikud,kelle koer on selline seikleja tüüp,ehitavad suured ja koerakindlad aiad krundi ümber.Minu meelest oli alles hiljuti sel teemal juttu Koertekojas. Kiigake sinna,seal on palju kogenud koeraomanikke ja ka tiibetlaste inimesi,kes nõu oskavad anda!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1