Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Haukumine
#797
...
 


15 aastat, 7 kuud tagasi
Tere!

Mul on probleem koera haukumisega. Ta ei haugu sellepärast, et peremees ära läheb vaid teiste häälte peale (maal) ning teiste loomade peale.
Vahepeal haugub teise koera peale, et too mängiks temaga.
Ühesõnaga ta haugub koguaeg. Kui teda keelata, saab ta aru, liputab saba ja jääb vait, aga 5 min pärast hakkab uuesti haukuma.
Mida teha?
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#800
Maria
 


15 aastat, 7 kuud tagasi
Äkki haukumisvastane kaelarihm on abiks? Muidugi juhul kui tegemist on tugevate valveinstinktidega, ei pruugi sellest abi olla.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1119
Ruslan
 


15 aastat, 5 kuud tagasi
Ka meil oli probleem SLK haukumisega. Ta haukus kõigi ja kõige peale mis teda häirisid. Me proovisime kõike alates keelamisega , pritsimisega, sidruni aerosooli jne jne jne... Kuna naine oli temaga pidevalt üksi kodus siis oli tema see kes soovitas ka seda viimast võimalust... Me ei tee oma POJALE kunagi tahtlikult haiget ja elektri andmine tundus meile julmusena mida inimesed kasutavad. Kusjuures odavaim Sokirihm maksab 1200 EEK. Aga siiski aitas! Nüüd ta haugub,kui on ka põhjust, sest SLK on siiski valvekoer ja võõrad ei ole meile territooriumile teretulnud... Meiega saab ühendust See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1127
kiku
 


15 aastat, 5 kuud tagasi
Ruslana-ega sa ei ole seda seadet nõus mulle laenama sümbolse tasu eest???Tundub kuidagi kallis et osta ja äkki ei mõjugi minu koerale.
kontakt: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1